Pozdrav svima i malim i velikima ! hm hm bmw s 1000r 2018 Pending

Kalevra

Member
vecer.....
ime mi je KARLO, i bio sam na forumu davno pa izlazio ,ulazio,samo letimicno gledao,posto sam vise za nac se sa ekipom i popricat ko covjek oci u oci....vjerojatno je to zato jer imam neke godine u guzici sto bi reko 47 ljeta... o_O poceo sam opet vozit nakon nekog vremena,tocnije pred 7 g sa zekanima ,i onda sam ugledao bmw s1000r i totalno sam se raspametio,
puno citao o njima pratio i zakljucio da cu to uzet pa kako bilo,bez obzira na razno razna suskanja o djecjim bolestima,skupom odrzavanju itd.
mislim da svi koji smo oktanski ovisnici znamo koliko to kosta ali i sta nosi....:mrgreen:.... i tako sam u 8 mjesecu ove godine kupio bmw s 1000r i motor je brutala ,strasno ,ludilo koliko vozan motor...napravili su nijemci cudo.....oni koji su vozili vise motora u zivotu a probali s 1000r mislim da dijele misljenje samnom...
medutim elektronika crna elektronika ......desilo se to sta sam cuo da se suska.....nakon jedne malo jace voznje pred 10 tak dana kad sam stao i htio ga upalit za cca 30 minuta nije htio upalit,te je svijetlila lampica chek engine nacrtani motor...... aaaaaaaaaa koma......nakon tog dana ujutro je upalio normalno.....iskreno plan je bio na proljece sa prvim zrakama sunca posjetit bmw servi i napravbit dijagnostiku...nebi u tomic vec razmisljam AUSTRIJA ili ako do onda saznam za nekog tko ima certifikat pa da se napravi kod njega tj u hr.
evo ukratko tj nadugo upoznavanje tj predstavljanje novog,starog clana......
svako tko ima iskustva ili nesto zna da se otvori neka tema da mozemo rzmijenit iskustva ili sto god.....
hvala na paznji
 
Dobrodošao! Provjeri pumpu goriva, određene serije su imale problema sa pregrijavanjem. Kada se ohladi, opet pali normalno...
 
  • Like
Reactions: Kalevra