pozdrav svima od ljubitelja tomosakija :) Pending

sladjan90

Member
evo pozdrav svima na ovome forumu. inace zovem se sladjan krnjaic,iz hrvatske kostajnice sam,na samoj granici sa bosnom. imam 25 godina,po zanimanju vatropirac :) inace vozim tomos apn4 ms,moj prvi motor,odnosno moped :) imam samo B kategoriju,tako da samo njega mogu da vozim. inace on mi je jedino prijevozno sredstvo,kako ga ja zovem sirotinjsko-radno-tovarni tomi :) tako da sam aktivan na njemu svaki dan,i svako godisnje doba. jeste da me svi gledaju cudno kad padne snijeg i bude ga ono pola metra,a ja na apencu idem laganica,ali ja na to ne obracam paznju. inace ne bih ga dao ili prodao nema te sanse,a vec je bilo dosta ponuda iako on ne izgleda nesto posebno za nekoga,ali meni i previse znaci :) jedini je u mom gradu,djecurlija danas samo voze one proklete skutere,i misle da su neke face,a meni se osmijeh ne skida sa lica kada ih obidjem u 5 brzini pun gas,a stavim 4 posto dvotaktola pa iza sve dimi i ostavim dimnu zavjesu :) eto toliko od mene,inace saljiva sa osoba,nisam nesto previse ozbiljan,tako da se i moji postovi biti takvi :) aktivan sam na tomos-riders forumu,tako da vjerujem da su pravila skoro ista kao i ovdje i sto se mene tice nema nikakvih problema :) eto nadam se dobrom druzenju sa svim clanovima i jos jednom pozdrav :)
 
Pozdrav sused, moja familija je iz baćina  (y)
 
hvala na dobrodoslici (y)
 
moguce je da 99 posto vremena djelujem neozbiljno :mrgreen: