Pozdrav svima 😀 Approved by mbanusic

Iggy76

New member
Još jednom, pozdrav svima na forumu i hvala na prijemu.
Zovem se Igor, 45 godina, iz Zagreba.
Nisam još biker, trenutno pokažem za A kategoriju i planiram kupiti neki pitomiji naked do cca 3000 eura. Gotovo da sam se odlučio za Hondu cbf 500/600 n.
 
bravo...prave godine za poceti voziti...pomalo,jer dok skužiš sve,eto 50...i onda tek uživaš...
 
Još jednom, pozdrav svima na forumu i hvala na prijemu.
Zovem se Igor, 45 godina, iz Zagreba.
Nisam još biker, trenutno pokažem za A kategoriju i planiram kupiti neki pitomiji naked do cca 3000 eura. Gotovo da sam se odlučio za Hondu cbf 500/600 n.

Imam ti odličan motor za početnike.

Takozvana kaljica naked klase.


Kupit motor od 500 kubika u tim godinama, smijat će ti se po kafićima.
 
  • Like
Reactions: Shepa
bravo...prave godine za poceti voziti...pomalo,jer dok skužiš sve,eto 50...i onda tek uživaš...
Pa hvala na podršci, lijepo je to čuti a ne ono, šta si sad popizdio pod stare dane 😂😂😂
 
  • Like
Reactions: Paf
Imam ti odličan motor za početnike.

Takozvana kaljica naked klase.


Kupit motor od 500 kubika u tim godinama, smijat će ti se po kafićima.
Prekrasan motor, ali ipak polako. Nisam čak siguran ni da je pametno 500/600 kubika za početnika, ali sam sebi bi se smijao da se se vidim na 125 😂😂😂
Zato i tražim cbf n, iako mi se i hornet sviđa i bolji je izbor, ali možda je i on pre jak
 
Prekrasan motor, ali ipak polako. Nisam čak siguran ni da je pametno 500/600 kubika za početnika, ali sam sebi bi se smijao da se se vidim na 125 😂😂😂
Zato i tražim cbf n, iako mi se i hornet sviđa i bolji je izbor, ali možda je i on pre jak
500 600 je sasvim ok. to je kubikaža na kojoj učiš voziti u školi. kad položiš i pronađeš svoju jurilicu nemoj biti lijen ili preponosan, vježbaj na parkiralištu dalje. Možda upisat još školu vožnje na moto gymkhani a možda i kod Keca na Grobniku. Tako bi nadoknadio izgubljeno vrijeme i možda izbjegao neki nepotreban pad.
A onda je sve do kilometraže ii tebe.
 
uzmes Stroma 250 i nece se niko smijati... i nemores pogrisit...posli predjes na 650... i naravno imas i 1000 ...al o tom-po-tom...650 je sasvim OK..
 
Dobro došao,
Ja sam krenuo kad i ti. Kupio Tracera 900 i zajahao ga bez puno razmišljanja. Da imao sam preporuku od prijatelja možda je bolje manje.
Nisam požalio.
Prvih par tisuća desna ruka je ograničena. I onda pomalo nastavljaš koliko se osjećaš ugodno.
Nikad ne gledaj druge da ih stigneš, prestigneš i sl.
Ako vidiš da te auto guzi daj se u stranu, pusti ga da prođe.
Uživaj u vožnji.
 
  • Like
Reactions: Iggy76
Pozdrav kolega,
ja sam krenuo slično, imao neko "moto iskustvo" kao momak od prije 25 godina...
Uzeo sam 250ccm, ok je to. Ali nakon par tisuća odvoženih km, vidim mogao sam i 500-600 uzet za početak.
Svakako planiram za sezonu-dvije ići na nešto jače. Ne žuri mi se nigdi.
Sretno i uživaj u vožnji!
 
još je Strom dobar, al je pišanje pred birtijim kad se neko pojavi na jamahi




Srki
 
još je Strom dobar, al je pišanje pred birtijim kad se neko pojavi na jamahi




Srki
U čem je problem s Yamahom?
Meni se sviđa jedna sa njuškala, XJ 600, crna, kromirani far i čukice
... Kod nje me jedino muči što je '98. godina, a inače mi je prekrasna. Mada, kao što sam rekao, ciljam na Hondu cbf 600 n, ali ih gotovo nema u ponudi. Ima jedna u Međimurju, mislim da se diler zove RB moto.
2005. god za 2700e.
 
U čem je problem s Yamahom?
Meni se sviđa jedna sa njuškala, XJ 600, crna, kromirani far i čukice
... Kod nje me jedino muči što je '98. godina, a inače mi je prekrasna. Mada, kao što sam rekao, ciljam na Hondu cbf 600 n, ali ih gotovo nema u ponudi. Ima jedna u Međimurju, mislim da se diler zove RB moto.
2005. god za 2700e.
Ja kad sam kupio jamahu prodo sam je nakon dva metra,bilo mi je pun kurac da mi pred svakom birtijom govore dali sam iz ansambla hnk,dali ce doci i drugi iz benda i slicno,a kad sam iso na misu sa njom,pitali su me dali trebam pomoc da je odnesem na galeriju,posto je tamo mijesto za orguljaša...
 
  • Haha
Reactions: Dene
U čem je problem s Yamahom?
Meni se sviđa jedna sa njuškala, XJ 600, crna, kromirani far i čukice
... Kod nje me jedino muči što je '98. godina, a inače mi je prekrasna. Mada, kao što sam rekao, ciljam na Hondu cbf 600 n, ali ih gotovo nema u ponudi. Ima jedna u Međimurju, mislim da se diler zove RB moto.
2005. god za 2700e.
Imaš temu o RBmoto-u.