Pozdrav svima! Pending

Evo i mene konačno,znači Zoran iz Primoštena sam imam 49 godina,skutere vozin cca 15 godina i proša sve od 50 do 500 kubika,zadnji je t max iz 2018 koji san vozija samo 4 miseca i ispada da mi je on otvorija oči i natira me da kupin motor.Uglavnom friško sam kupija v stroma 1000 starog 2 godine sa samo 5000km i polako se uhodavam.Znate kako kažu nikad nije kasno e da je pameti bilo triba san puno prije ali nekako nije me privlačilo međutim sad je bolest uzela maha:cool::cool: valjda kriza srednjih godina.
 
Jbt ni ja ne mogu virovati ali bolje ikad nego nikad jednostavno mi je t max otvorio oči jer sam mislijo da je to rješenje za sve ali sam brzo shvatio da za te pare može puno bolje.Sad sam opet ka malo dite iman svoju igračku a s obzirom na svoju visinu od 196 cm teško je išta naći da mi paše.Mislija san 650 novog ali me bilo strah da će mi brzo dopizditi pa sam odmah podiga ljestvicu i mislim da sam sad miran par godina i da bolje od ovoga ne treba ni u kojem slučaju.
 
  • Like
Reactions: singlica
Načelno si u pravu ali znaš i sam da će te vrlo brzo početi prat film nekog prestižnijeg modela. Ne kažem time da Strom ne valja nego da je pitanje vremena kad će se GS ili Multica naći na nišanu. :mrgreen:
 
Pozdrav Strome...

Mislim da si sve napravio baš na vrijeme i kako treba... kad ti dođe, onda ostvari... isto kak će i za godinu dvije nick biti GS 1300 rider... :)
 
Nikad nije kasno... samo to ime, sigurno ćeš matu tražit promjenu kroz neko vrijeme, ako je uopće moguće :mrgreen:
 
Načelno si u pravu ali znaš i sam da će te vrlo brzo početi prat film nekog prestižnijeg modela. Ne kažem time da Strom ne valja nego da je pitanje vremena kad će se GS ili Multica naći na nišanu. :mrgreen:
Možda iako mislim da neće jer ovo je neka zlatna sredina u toj klasi i samo nijanse djele modele.
 
Nadam se da neće biti promjena osim na novog v stroma za par godina a to i nije promjena već osvježavanje :mrgreen:
Čestitam na kupovini. Znači prvi motor (skutere ne računam) i smatraš da je to-to. Nema šanse. Ili ćeš se ohladit za godinu/dvije dana i prodati ga i vratiti se na skuter (kao dosta njih) ili te čeka još par sigurnih promjena u karijeri. Ako ostaneš u ovoj maxienduro klasi (zbog visine) i probaš par drugih modela, vidjet ćeš da nijanse sigurno ne djele motore u ovoj klasi. U stvari toliko su različiti, da je pitanje uopče moguli se pojedini modeli uspoređivati i stavljati u istu klasu.
 
Čestitam na kupovini. Znači prvi motor (skutere ne računam) i smatraš da je to-to. Nema šanse. Ili ćeš se ohladit za godinu/dvije dana i prodati ga i vratiti se na skuter (kao dosta njih) ili te čeka još par sigurnih promjena u karijeri. Ako ostaneš u ovoj maxienduro klasi (zbog visine) i probaš par drugih modela, vidjet ćeš da nijanse sigurno ne djele motore u ovoj klasi. U stvari toliko su različiti, da je pitanje uopče moguli se pojedini modeli uspoređivati i stavljati u istu klasu.
Na skutere sigurno ne nazad a dok sam kupovao dobro sam proučio konkurenciju i ispalo je da je ovo najbolje rješenje ili kompromis e sad možda za nekoga to nije ali ja sam prezadovoljan i ne znam u kojemu smislu bi trebalo biti bolje.
 
Na skutere sigurno ne nazad a dok sam kupovao dobro sam proučio konkurenciju i ispalo je da je ovo najbolje rješenje ili kompromis e sad možda za nekoga to nije ali ja sam prezadovoljan i ne znam u kojemu smislu bi trebalo biti bolje.

Ako nisi zadovoljan sa trenutnim motorom a ne zelis ga se rijesiti jer je jos uvijek dovoljno dobar postoji jednostavno rjesenje. Kupi jos jedan motor...:mrgreen::cool:
 
Samo se vozi i uzivaj s onim sto imas a kad i ako dode zelja za promjenom, razmislis i vidis sta dalje...ne treba se zamarat s tim.
Ne zamaram se i prezadovoljan sam sa onim što imam netko je nešto krivo shvatio.Ja sam odavno shvatio da idealnog nema i ne treba tražiti dlaku u jajetu,čovjek sa godinama neke stvari nauči.Npr ja sam pogledao samo jedan motor kad sam kupovao i to je to.
 
  • Like
Reactions: lunjo
Na skutere sigurno ne nazad a dok sam kupovao dobro sam proučio konkurenciju i ispalo je da je ovo najbolje rješenje ili kompromis e sad možda za nekoga to nije ali ja sam prezadovoljan i ne znam u kojemu smislu bi trebalo biti bolje.
Ma nemoj me krivo svatit. To je dobar motor, zahvalan i vrlo pristupačan po cijeni. Želio sam ti samo reči da je ogromna razlika između motora koji se trpaju u tu klasu, a ne nijanse. Jedna Multistrada nema veze sa Afrikom, GS sa Versyem, KTM Adventure sa Crossturerom itd.....
Moj drugi komentar je bio da dosta ljudi u zrelim godinama pukne kriza srednjih godina (moja generacija) i kupe motor jer....... I onda se većina ne nađu u tom điru, jer ga nisu ni prije živili i prodaju motor ubrzo. Evo naprimjer, zašto je taj lik od koga si ga ti kupio Stroma, prodao motor samo sa 5000 km?
I da. Puno sretnih kilometara i da se ne vratiš na Tmaxa :eek:.
 
  • Like
Reactions: Njuskalo2401
Ja sam se baš naša u tome i uvik san valjda to tija ali nisan nikad ima hrabrosti možda.
Dok san ima skutere vozija san se i dalje ali mi nije to bilo to to pošto je falilo snage,udobnosti ,ciklistike itd.Sad kad san malo osjetija motor odma mi je bilo to ono pravo.Lik koji ga je proda ima 30 godina i uređuje stan i triba mu para.
Ajmo malo a konkurenciji,multistrada mi je mala,africa mi je više za of road,ktm isto i preskup mi je,gs preskup,honda također preskupa tako da je strom nekako najidealniji izbor.To je samo moje viđenje stvari a svatko ima drugačije viđenje;)
 
  • Like
Reactions: DuroDu