Pozdrav Approved by mbanusic

filip989

Member
Pozdrav svima,

Imam 32 god., iz Ivanica sam i nadam se u toku godine konacno upisat za A kategoriju i uzet opremu, a s pocetkom iduce sezone i motor.
 
Polozi u toku godine...pa do sledece sezone ako kupis motor,kupi nesto opreme,jer za godinu i-po dana ces jos nesto i ustediti, a i dobit koju kilu,pa ti oprema nece odgovarati vise...a bit ces i stariji pa i ozbiljniji malo valjda...
 
Pozdrav svima,

Imam 32 god., iz Ivanica sam i nadam se u toku godine konacno upisat za A kategoriju i uzet opremu, a s pocetkom iduce sezone i motor.
malo stariji, a opet, toliko sličnosti... nisam ovih dana u Moslavini, ali uvijek se možemo dogovoriti za informativno piće upoznavanja, nismo tako daleko ;)
 
  • Like
Reactions: filip989
Ima i luđih hahaha...ja najprije kupio motor, pa upisao školu, pa onda uzeo kacigu, rukavice i jaketu. Ostalo kad se akumulira malo. I evo vozikam se, dobro je sve.
pomalo i to je to. Sritno!
 
  • Like
Reactions: hiblm and filip989
Ma od motora nista ovu godinu sigurno, a polagat bi isao svakako da to rjesim.

Oprema... e sad, pa nesto opreme moram imat kad uzmem motor? Bar ja tako gledam. Makar kaciga, rukavice, eventualno cizme. Ostalo ajde, da je bar u pripremi.
 
Za polaganje ispita moraš imat jaketu sa protektorima na laktovima, kacigu sa atestom i rukavice (barem je tako bilo meni nedavno). Može ti i škola to sve dati, ali ono nisam htio u ovo doba oblačiti robu koju svako oblači i uzeo sam svoju opremu... o čizmama i hlačama sam razmišljao, pa jedan kaže ne treba, a po ovom forumu čitam jedan kolega polomio nogu jer nije imao čizme i hlače sa protektorima... ništa ne treba dok je sve ok...
 
  • Like
Reactions: filip989
Nemoj kupovati opremu bez motora. Gledaj i izaberi ali ne kupuj. Dug je put do realizacije i puno se odluka promijeni. :mrgreen:
+1 imam opreme za enduro vec koju godinu stoji u ormaru a motor nikako da dode niti ce ikad :mrgreen:
 
+1 imam opreme za enduro vec koju godinu stoji u ormaru a motor nikako da dode niti ce ikad :mrgreen:
Vjerujem da nije isto ne kupit jos jedan ili ne kupit prvi motor 😁
Ne, ozbiljno, nekaj opreme mislim da bi trebao nabavit unaprijed, makar kacigu, rukavice i cizme. Kad krenem u to, onda nema stajanja, problem do sad je bio kaj sam stalno odgadjao sve zbog nekih drugih stvari, obaveza, planova.
 
pa zato ti je najbolje kupit motor, onda nećeš moći imati razloga da ne položiš, a dok ti traje autoškola kupiš svu opremu
 
Za polaganje ispita moraš imat jaketu sa protektorima na laktovima, kacigu sa atestom i rukavice (barem je tako bilo meni nedavno). Može ti i škola to sve dati, ali ono nisam htio u ovo doba oblačiti robu koju svako oblači i uzeo sam svoju opremu... o čizmama i hlačama sam razmišljao, pa jedan kaže ne treba, a po ovom forumu čitam jedan kolega polomio nogu jer nije imao čizme i hlače sa protektorima... ništa ne treba dok je sve ok...
Ja sam polagao u kratkim rukavima...eh prosla vremena 😂