Pozdrav Approved by mbanusic

filip989

Member
May 5, 2021
33
1
8
Pozdrav svima,

Imam 32 god., iz Ivanica sam i nadam se u toku godine konacno upisat za A kategoriju i uzet opremu, a s pocetkom iduce sezone i motor.

Paf

Well-known member
Sep 19, 2020
1,002
869
113
Zadar
Polozi u toku godine...pa do sledece sezone ako kupis motor,kupi nesto opreme,jer za godinu i-po dana ces jos nesto i ustediti, a i dobit koju kilu,pa ti oprema nece odgovarati vise...a bit ces i stariji pa i ozbiljniji malo valjda...

StickyFingers

Active member
Oct 15, 2019
545
188
43
Zagreb
Pozdrav svima,

Imam 32 god., iz Ivanica sam i nadam se u toku godine konacno upisat za A kategoriju i uzet opremu, a s pocetkom iduce sezone i motor.
malo stariji, a opet, toliko sličnosti... nisam ovih dana u Moslavini, ali uvijek se možemo dogovoriti za informativno piće upoznavanja, nismo tako daleko ;)

• Like
Reactions: filip989

dermat

Active member
Oct 30, 2020
107
76
28
Ima i luđih hahaha...ja najprije kupio motor, pa upisao školu, pa onda uzeo kacigu, rukavice i jaketu. Ostalo kad se akumulira malo. I evo vozikam se, dobro je sve.
pomalo i to je to. Sritno!

• Like

filip989

Member
May 5, 2021
33
1
8
Ma od motora nista ovu godinu sigurno, a polagat bi isao svakako da to rjesim.

Oprema... e sad, pa nesto opreme moram imat kad uzmem motor? Bar ja tako gledam. Makar kaciga, rukavice, eventualno cizme. Ostalo ajde, da je bar u pripremi.

dermat

Active member
Oct 30, 2020
107
76
28
Za polaganje ispita moraš imat jaketu sa protektorima na laktovima, kacigu sa atestom i rukavice (barem je tako bilo meni nedavno). Može ti i škola to sve dati, ali ono nisam htio u ovo doba oblačiti robu koju svako oblači i uzeo sam svoju opremu... o čizmama i hlačama sam razmišljao, pa jedan kaže ne treba, a po ovom forumu čitam jedan kolega polomio nogu jer nije imao čizme i hlače sa protektorima... ništa ne treba dok je sve ok...

• Like

zadro_st

Well-known member
Mar 30, 2007
1,268
60
48
33
Split
Nemoj kupovati opremu bez motora. Gledaj i izaberi ali ne kupuj. Dug je put do realizacije i puno se odluka promijeni. :mrgreen:
+1 imam opreme za enduro vec koju godinu stoji u ormaru a motor nikako da dode niti ce ikad :mrgreen:

filip989

Member
May 5, 2021
33
1
8
+1 imam opreme za enduro vec koju godinu stoji u ormaru a motor nikako da dode niti ce ikad :mrgreen:
Vjerujem da nije isto ne kupit jos jedan ili ne kupit prvi motor 😁
Ne, ozbiljno, nekaj opreme mislim da bi trebao nabavit unaprijed, makar kacigu, rukavice i cizme. Kad krenem u to, onda nema stajanja, problem do sad je bio kaj sam stalno odgadjao sve zbog nekih drugih stvari, obaveza, planova.

Igor28

Well-known member
Jan 2, 2016
1,289
1,149
113
Grobnik, Rijeka
pa zato ti je najbolje kupit motor, onda nećeš moći imati razloga da ne položiš, a dok ti traje autoškola kupiš svu opremu

ODST

Well-known member
Aug 26, 2010
746
308
63
1017
Za polaganje ispita moraš imat jaketu sa protektorima na laktovima, kacigu sa atestom i rukavice (barem je tako bilo meni nedavno). Može ti i škola to sve dati, ali ono nisam htio u ovo doba oblačiti robu koju svako oblači i uzeo sam svoju opremu... o čizmama i hlačama sam razmišljao, pa jedan kaže ne treba, a po ovom forumu čitam jedan kolega polomio nogu jer nije imao čizme i hlače sa protektorima... ništa ne treba dok je sve ok...
Ja sam polagao u kratkim rukavima...eh prosla vremena 😂