Pozdrav Pending

babarej

Member
Moje ime je Marin, iz Ugljana sam, imam 39 godina i upravo sam kupio Suzuki V-Strom 650. 2017. godiste, 8500 km.
Kad sam bio mladji po cijele dane sam bio na motorima ali sve su to bili stari Tomosi i dvotaktni od 125 ccm.
Dugo nisam vozio i sad sam odlucio poloziti i kupiti motor pa se javljam na ovaj forum jer cu sigurno imati pitanja. Citam vas vec neko vrijeme a posto sam kupio motor sad sam se i registirrao.

Eto toliko za sad..
 
Pozdrav!

Koji Tomosi i koji 2T 125?

Hvala
Tomos automatik i neka kombinacija 15-ice, elektronika, APN-a i BT-a u jednom. Na automatiku sam se poceo voziti od 8. godine oko kuce misleci da mijenjam brzine a sve je u prvoj bilo. Jos se sjecam odusevljenja kad je prvi put prebacio u drugu.
Od 125 sam imao Apriliu Tuareg.

Svi u drustvu smo vozili Tomose pa se prebacili na ove od 125 ali onda je policija pocela malo ozbiljnije kontrolirati a onda smo vec imali i vozacke za auta pa sam kao o vecina drustva odustao od motora.
 
Cool, također Automatic Sprint '02.
Super! Koji Tuareg, Wind ili Rally?
Rally je vrlo rijedak.
 
aha, bas su se nasli koji ce prigovarati...ne laje Cuko radi drugog, vec radi sebe...,a Bodulu Ugljancu pozdrav, i pravom Stromu, nisi fallia, nekidan sam ti obišao cili otok i presa u Biograd...,samo se ti javi ako ti sta treba poradi Stroma...
 
Cool, također Automatic Sprint '02.
Super! Koji Tuareg, Wind ili Rally?
Rally je vrlo rijedak.
Bila je Wind cini mi se ali sve je to sklepano bilo, jedino je sam motor bio odlican.

A ovi Tomosi koje sam ja vozio su svi bili oko 80-tih godina proizvedeni.
 
aha, bas su se nasli koji ce prigovarati...ne laje Cuko radi drugog, vec radi sebe...,a Bodulu Ugljancu pozdrav, i pravom Stromu, nisi fallia, nekidan sam ti obišao cili otok i presa u Biograd...,samo se ti javi ako ti sta treba poradi Stroma...
Hvala, za sad nemam nekih pitanja. Narucio sam ulje i filter pa cu to odmah promijeniti, jedino podlosku cepa kartera trebam negdje naci. Ti si iz Zadra?
 
  • Like
Reactions: Paf
Vseslpe.jpg


:D
 
Marine, neka si ga kupina i vidit ćeš da nisi falija. Ja ga imam već godinu dana. Kupio ga na isto misto sa 8,5k km. Sad je na 13k km. Svaki metar napravljen sa njim meni je gušt.
Isto sam vozio ka i ti pa stao, jbg žena i dica i tako to,.. onda onako prije par godina prvo Yamaha XTR pa sad Strom 😁. Imam 47 godina 🙈.
Nikad nisi dovoljno star za ne vozit motor! Dapače, ka i vino, moš samo bit bolji 😉
 
Marine, neka si ga kupina i vidit ćeš da nisi falija. Ja ga imam već godinu dana. Kupio ga na isto misto sa 8,5k km. Sad je na 13k km. Svaki metar napravljen sa njim meni je gušt.
Isto sam vozio ka i ti pa stao, jbg žena i dica i tako to,.. onda onako prije par godina prvo Yamaha XTR pa sad Strom 😁. Imam 47 godina 🙈.
Nikad nisi dovoljno star za ne vozit motor! Dapače, ka i vino, moš samo bit bolji 😉
A, ko je kad fallia sa Stromom... ne znaš dok ne napraviš djir...koja je to sigurnost...udobnost...ploveća krstarica...nikad kvara od kvarica... itd...