Pozdravljanje Bikera

Status
Not open for further replies.

Jožkec

New member
Nov sam u svijetu bikera, što se tiče prave mašine. Vozio sam 5 g. skuter a sad 4 dana staru Yamahu  :D. Ono što mi se neki dan desilo još mi je više zatreslo srce nego to što sam si napokon ostvario san. Vozim se gradom i u susret mi dolazi drugi biker i kako prolazimo jedan pokraj drugoga on diže ruku i pozdravlja me  :wave:, na što ja naravno sav ushićem uzvraćam, iako sam mu nepoznat. To me nekako dirnulo  :tears:, s skuterom to nisam doživljavao.
Sad da vas ja pitam, kako vi to prakticirate, da li pozdravljate druge nepoznate bikere, da li se to nekako podrazumijeva ili  :misli:?
 
Jožkec said:
Nov sam u svijetu bikera, što se tiče prave mašine. Vozio sam 5 g. skuter a sad 4 dana staru Yamahu  :D. Ono što mi se neki dan desilo još mi je više zatreslo srce nego to što sam si napokon ostvario san. Vozim se gradom i u susret mi dolazi drugi biker i kako prolazimo jedan pokraj drugoga on diže ruku i pozdravlja me  :wave:, na što ja naravno sav ushićem uzvraćam, iako sam mu nepoznat. To me nekako dirnulo  :tears:, s skuterom to nisam doživljavao.
Sad da vas ja pitam, kako vi to prakticirate, da li pozdravljate druge nepoznate bikere, da li se to nekako podrazumijeva ili  :misli:?

nije te pozdravio,pokazao je na tebe,kao,vidi skuterasa na motoru  :mrgreen:
 
loudpipes said:
nije te pozdravio,pokazao je na tebe,kao,vidi skuterasa na motoru  :mrgreen:

:mrhappy: :mrhappy: :mrhappy: ha, ova ti je dobra. A tko zna možda i je  :wink:
 
:LOL:

u gradu ne pozdravljam nikoga lokalnog u japankama i lakat protektorom tj kacigom na laktu, ako vidim ekipu natovarenu sa svime i svacime pozdravim.

A kada sam van grada ono dir do rovinja, opatije itd itd. skuterase ne pozdravljam a ostale sve da. Vecina ono 90 posto uzvrati ili prva pozdravi.

(y)
 
Motoristi se pozdravljaju na cest i to je tako od pamtivjeka 8)...za koji qurac toliko tema o tome.... :misli: :misli:
 
xman69 said:
Motoristi se pozdravljaju na cest i to je tako od pamtivjeka 8)...za koji qurac toliko tema o tome.... :misli: :misli:
motoristi da...a bikeri :misli: :LOL: :LOL: :LOL:
 
samo kad se zajebem ,mogu pozdravit..........................................................................skuteraša!!!!!!!!! :mrgreen:
 
Po gradu pozdravljam praktički sve,jer ih sve poznam...
A strance pozdravim samo ako imaju neke dobre motore :LOL:
 
Meni je super to pozdravljanje, pogotovo na otvorenim cestama... Svaki put razvucem smjesak ispod kacige!!!
 
Bokygs said:
Po gradu pozdravljam praktički sve,jer ih sve poznam...
A strance pozdravim samo ako imaju neke dobre motore :LOL:

Kojem gradu???  :shock:  :misli:
 
Status
Not open for further replies.