Požega, Glavica OPH 22.-23. 05. 2021

Status
Not open for further replies.

GePeZe

Well-known member
Ovaj vikend:
 

Attachments

  • 185802487_469766154249991_4073481385801842937_n.jpg
    185802487_469766154249991_4073481385801842937_n.jpg
    45.8 KB · Views: 0
Bilježim(o) se sa štovanjem.Dolazim (o) i navijam.Normalno ,gepezejac favorit kao i uvijek dosad.🏁👑😎
 
  • Like
Reactions: GePeZe
Jel se da okrenut staza da nebude stalno 5 lijevih i samo 1 desni …? ;)
 
Ima staza zaista puno mogućnosti.... ali tu je onda MORH i financije... :D
 
Ima staza zaista puno mogućnosti.... ali tu je onda MORH i financije... :D
šta nije morh tako i tako … pitam da li se može okrenut ista staza da bude malo interesantnije (ako nije baš previše opasno za izletanje)
 
eto, ti nabolje možeš reć …. i onda imaš dvije različite trke, svaka na svoju stranu ...… eto prilike da gume izližeš kako treba, simetrično ...malo više slame i veselje potpuno (y) (y)
 
Ma sve se može ....samo treba napravit ....al nama pravim profićima nikad dosta usluga organizatora ... eto recimo u subotu nema tehničkog pregleda , pa se mora to u petak napravit , pošto ljudi delaju recimo do 3 taman stignu u Požegu od 16 -19 to napravit , naročito ovi dečki iz Dalmacije , ili Istre ....
 
Tehnički je predviđen za petak, ali kao i uvijek do sada za one koji ne mogu stići u petak, izaći će se u susret i obavit će se u subotu ujutro... po tom pitanju nebi trebalo biti problema... Naravno, svi pregledi se moraju završiti do početka treninga...

Ovo je informacija koju sam dobio putem telefona.. 😉
 
Tehnički je predviđen za petak, ali kao i uvijek do sada za one koji ne mogu stići u petak, izaći će se u susret i obavit će se u subotu ujutro... po tom pitanju nebi trebalo biti problema... Naravno, svi pregledi se moraju završiti do početka treninga...

Ovo je informacija koju sam dobio putem telefona.. 😉
Mi sa juga stižemo sutra al kasno navečer...na tehnički ni u ludilu nemožemo stići...dobro da sam vidija info za subotu tu...vidimo seeeeee...
 
  • Like
Reactions: Nero
Status
Not open for further replies.