Požega, Glavica OPH 22.-23. 05. 2021

Status
Not open for further replies.
:mrgreen:

IMG-d6b29b944c89292d9343290099f26a99-V.jpg
 
Ima, Tomos ima brži krug nego neki RR.
 
...bilo zanimljivo danas...pogotovo povratak,od pozege do zg kiša😁
 

Attachments

  • 20210523_125404.jpg
    20210523_125404.jpg
    1.3 MB · Views: 0
  • 20210523_123627.jpg
    20210523_123627.jpg
    2.4 MB · Views: 0
Prvi put sam bio na Glavici i jako mi je žao što sam je prije propustio.

Cijeli feeling je opušten, možeš glavinjati gdje hoćeš, kako hoćeš, bez strogih pravila i zabrana. Izgubio sam cijeli dan bez da sam se okrenuo.

Što se same trke tiče, bilo je jako malo padova (koliko sam vidio, u subotu samo jedan). Tako da, stvarno vrh.

Nedjelju sam imao obiteljske obaveze i nju sam propustio.


Evo nešto slika, imao sam jako uske fokuse (stari krševi), čisto eto.

Rekao je prijatelj, da su oldtimeri zapravo natjecanje mehaničara, a ne voazača i s njim se donekle i slažem :)

BSUNxPf.jpg


wvh04Id.jpg


RnbILPh.jpg


OgbhVfp.jpg


q7RXx2X.jpg


Splitski ČZ? i njegov vlasnik.

UeyL9ab.jpg


hIZCKt3.jpg


9ntrhmI.jpg


DW6NDP6.jpg


Clr5S3S.jpg


Vidi se ogroman trud oko samog motora, skoro da ga je šteta voziti po stazi. Lajkam i mint w124 na koju je zakačen kamper. Nekako, on živi hipsterski san.


Zapravo, prvi put sam malo počeo gledati oldtimere, pretpostavljam da ulazim u te godine i sviđa mi se cijela vibra oko njih.

D6FzbnJ.jpg


89wtPen.jpg


EsSnOL5.jpg


GI1u8yS.jpg


87HxhFs.jpg


nERQpyN.jpg


6CgbejJ.jpg


Vladar Oldija

8Xm6UlA.jpg


S razlogom. Vladar i izgledom i performansama.
 
Zaboravil sam ... trke su bile vrhunske , šteta kaj je u velkim motorima bilo malo trkača , ali Majcen/Višak i Marić/Višak su bile jebene trke ... svaka čast dečkima kak voze .... a ni ja nisam bio loš , pobjeda s pol sekunde prednosti , uzeta predzadnji zavoj prelaženjem vodećeg i tri zaostala vozača odjednom .... jebeno mi je sjela nakon subotnjeg kvara na elktronici ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :cool::cool:
 

Attachments

  • sve je lako kad si mlad.jpg
    sve je lako kad si mlad.jpg
    1,013.7 KB · Views: 0
Da ,zaista bravo svima! Mada je to premalo za reći .Hvala trkačima na prikazanim vožnjama ,mnogi su vozili i iznad njihovih mogućnosti ali i limita.Ovo kod oldija je stvarno nadmetanje mehaničara a onda vozača.Publike neočekivano puno ,baš sam bio iznenađen a i ovi mlađi dečki kaj su bili samnom u ekipi su me ugodno iznenadili na putu prema Požegi i natrag starom podravskom prema Varaždinu.
 
  • Like
Reactions: Napier and bolcic
Status
Not open for further replies.