požeški kvazi enduraši

mms

Guest
Eto da ne kvarimo ozbiljnije teme, ovdje neka opiče po tipkovnici, naravno oni koji znaju , a oni koji ne znaju neka čitaju i plaču :mrgreen:
Da ne bude samo da se smiju javljati ovi sa austrijskim pilama i kinezi su dobrodošli, a i japaneri da malo poprave prosijek... :wink: iako je lakše naći jamca nego vozača japanca u šumi.. :shock:

Malo o povijesti kvazi endura u Pž... Kažem KVAZI jer pravi enduraši dođu i na koju trku. Ja imam sad izgovor zašto ne idem , nemam svoj motor  :mrgreen:

Bilo je to godine 900 i neke, malo poslije ratatata,  Debeli Lignjon, moj kumić ( svi znaju o kome pričam ) je kupio tada najbolji motor na svijetu ( njegov je uvijek bio najbolji na svijetu bez obzira na marku  :mrgreen: pa čak i kad je vozio suzuki koji od kad je prodao ima ZABRANU ULASKA U NJEGOVU AVLIJU  :mrgreen: ) i krenuo natezati se po šumi jer su ga na cesti svi prestigli :wink:  pogotovo kad je stigao prvi mille čiji ga je ispuh stalno tukao u čelo...  :mrgreen: Moj je kumić i smijem raći da on mora biti uvijek prvi u selu ili nikoji  :mrgreen:
I da, njemu možemo dići spomenik za enduro  (y) (y) (y), malo pomalo je to prešlo u zarazu i u najboljim vremenima bilo je debelo preko 20 enduraša svaki vikend u šumi...
Naravno Tata Jaroš, sad već Dida Jaroš je tu bio pionir i mali Borko od 130 kila na EXCu 380, a koji mota željezne šipke od 16 milimetara rukama, doduše meni je ravnao vilice od EMze preko koljena  :wink: a koji se povukao iz nekih razloga....
Mene su zajebali 2004, dobio virus, kupio novi MXC i od onda lijek nije nitko pronašao.... (y) (y) (y)
eto može nastavak povijesti i zahebancije


STRAŠILO di si ????
a da ti si ipak iz CROSS sekcije ali nema veze, volimo mi i tebe  :wink:
 
e da, čuvajte se vi husadrekavci.... Mijenjam ventile i siceve na Jaroševom PRADIDI sad će da vas maže tek.... :mrgreen:
obećao je da neće LoneWolfa više obilaziti, samo plavo žute.... to mu je bio uvjet  :mrgreen:
 
on na voznji nista drugo ni ne vidi osim plavo bjeli kad narandji vise ni nema osim starog polutanera on vec ima plavu obleku
 
mms said:
STRAŠILO di si ????
a da ti si ipak iz CROSS sekcije ali nema veze, volimo mi i tebe  :wink:

Sad sam kita lastina... ali dok se vozilo, vozilo se .....  (y) (y)

Ekipa na stazi je uglavnom bila u slijedećem sastavu ... Kozarić, Peso, Banić (SB), moj ćaća, doktor, klesar, Kotur (da da, i on je dolazio na stazu dok ga niste odvukli u šumu  :mrgreen: ) kasnije i mali Blacky ... i naravno ja... (ako sam nekog ispustio... *ebiga  :mrgreen:

E kad se sjetim ... mali Jaroš ja tad bio toliko mali da sam ga preskakao na odskocima... a gle ga sad, preskoči i mene i još trojicu takvih u jednom zaletu ...  :mrgreen:

i da ne zaboravim reći, naravno da smo svi bili najbolji ...  :LOL: :LOL:

Iako sam se i ja znao ponekad zaletiti u šumu na svom cvaji ...  :mrgreen:

 
ja sam u šumu krenuo 90te sa xl600r čmeki zna koji poslje mene otišo u djakovo pa kozaric otišao po nju sad je u velikoj nekad ju sretnemo na jankovcu  a vidim da se i prodaje
 
:x
kvragu, evo ga, vratih ga iz mrtvih, pola sata odradio po Šicani...
Drekec od Pušlje naravno...  :LOL:
sad smo mi mandarinaši tek nahebali, svih pet Drekeca opet voze...  :(

ali tek da znate TRI mandarinaša se spremaju za povratak u igru nakon godina mira
Jedan je onjih čak od 2007-e natukao cijela 33 sata  :wink: i to u najmu.. 8)
 
ma vidjet ćeš ti kad ja sebi kupim jamahahahu...
onda će tek biti svega  :mrgreen:
 
ajoooj bajo .... kad je to bilo ...  (y) (y)

neki tad nisu ni znali šta je kanta... a pogotovo motor ...  :LOL: :LOL:
 
moover said:
Jel ovo (sa svjetlom) prolazi pod enduro?  :mrgreen:

Uuuuu moja prva pila  (y)

azh0d3.jpg
  :chainsaw:
 
dovla said:
A zašto su svi s brojem 2 ?  :mrgreen:
pa piše u prvom postu... samo je jedan čovjek smio imati broj 1, onaj najbolji i najbrži...  :mrgreen: