Prava i zakoni van ceste!!!!

ŽE said:
Postoji zakon i zabrana vožnje po sumskim makadamskim,nasutim putevima ucrtanim u karte Hrvatskih šuma ako nemaš registrirano vozilo_Osim toga kod nas na svakom ulazu u šumu u vlasništu HŠ ima rampa i tabla na kojoj je naznačeno da se rampa otvara u 7 00 a zatvara u 15 00.
navedi taj članak zakona  :ugovor:
ne postoji. :wink:
 
clox said:
Moram priznat da ne kužim poantu. Tražiš kavgu, batine? Želiš bježat s legalno registriranim motorom? WTF?

Pa frustracija, nakon deset godina imam regan motor a nemam se kome pohvalit s prometnom!  :LOL:
 
gianni said:
navedi taj članak zakona  :ugovor:
ne postoji. :wink:
»nerazvrstana cesta« je površina koja se koristi za promet po bilo kojoj osnovi i koja je dostupna većem broju raznih korisnika (seoski, poljski i šumski putovi, putovi na nasipima za obranu od poplava, pristupne ceste i prostori parkirališta, benzinskih crpki i sl.)
Osim toga sam svaki dan na šumskoj cesti jer radim u HŠ pa znam tko se smije tamo kretati  :wink:
 
mate said:
Pa frustracija, nakon deset godina imam regan motor a nemam se kome pohvalit s prometnom!  :LOL:

Sumnjam da će oni biti naročito impresionirani.
 
mate said:
Pa frustracija, nakon deset godina imam regan motor a nemam se kome pohvalit s prometnom!  :LOL:
Slikaj i stavi na forum da i mi koji to nemamo vidimo kako izgleda  :D
 
gianni said:
Za svako vozilo ili radni stroj.


Stilovku na krosaču i na službenom si putovanju....


Poslano sa Crkvenog Zvonika
 
Elias said:
Stilovku na krosaču i na službenom si putovanju....


Poslano sa Crkvenog Zvonika

Ma i putni nalog otvorim ak treba
 
ŽE said:
»nerazvrstana cesta« je površina koja se koristi za promet po bilo kojoj osnovi i koja je dostupna većem broju raznih korisnika (seoski, poljski i šumski putovi, putovi na nasipima za obranu od poplava, pristupne ceste i prostori parkirališta, benzinskih crpki i sl.)
Osim toga sam svaki dan na šumskoj cesti jer radim u HŠ pa znam tko se smije tamo kretati  :wink:
I gdje pise zabrana :misli:
Nisi naveo clanak zakona :LOL: jer ne postoji.


 
U prvom redu sam ljubitelj prirode  :0648:, zatim planinar i vozac raznih vozila kojima se krecem sumskim putevima. Zakon nije jasno definiran, sto i predstavlja problem sluzbenicima cuvarima prirode.
Voznja izvan sumskih puteva moze biti problem, to sam napisao u prvom postu.