Prava i zakoni van ceste!!!!

jota said:
Ti ko da si Milicajac i oni me u svoje vrime pitali isto , nism arbanas - bodul sam u arbanasima sam u to vrime imao puno prijatelja ( imam i danas ) a i prijateljica .
Najbolji štos u Arbanasima je da nisu trpili miliciju i negdi početkom 80 na arbanaško čudo ( arbanaška fešta ) dođe marica na trg ispred crkve , prvo je izgađali kamenjem a onda okrenuli na krov.
Baš volim arbanase .

Mislio sam da ćeš bar ti skužit ali.. :mrgreen:
 
jota said:
Na kraju ipak jesam , uzmem antisklerin i upalim iz prve .
ili wd 40 :D - kod mene samo to pali...
 
jota said:
Ti ko da si Milicajac i oni me u svoje vrime pitali isto , nism arbanas - bodul sam u arbanasima sam u to vrime imao puno prijatelja ( imam i danas ) a i prijateljica .
Najbolji štos u Arbanasima je da nisu trpili miliciju i negdi početkom 80 na arbanaško čudo ( arbanaška fešta ) dođe marica na trg ispred crkve , prvo je izgađali kamenjem a onda okrenuli na krov.
Baš volim arbanase .
Kosovo repubLJika  (y)
:LOL:

kepec 1995 said:
ako za mene pitas ja san iz kvarta lipotica kod jazina???why???
A ti si taj :!:
:giggle: :twisted:
 
Imao par puta gustih situacija sa stričekima milicajcima!....jednom me  :police: pokušaval ulovit sa kleom dok sam se vozil po nasipu Krapine prema Zaboku...skužio me sa glavne ceste i lik krene zamnom...srečom skužim ga i kao usporim na ekonomik 30km/h...reko valjda neče,ali kujac...pošto sam znao da je kanal od metra vode ispred mene nisam se sekiral.... :misli:...lik otvori gas,otvorim ga i ja...ja proletio kroz kanal a on stao.. :LOL: :LOL: :jesus: :jesus:...maše on meni s druge strane,mašem i ja njemu!...ulovi lik motorolu a ja gassssss......nisam htio čekat kaj bu bilo!..da ne pričam gro situacija di smo ja i kum morali izletit na cestu na koji kilometar da si skratimo put....bilo je bežanja preko polja,livada i tuđih dvorišta....hehe!...znam da bum jednom nahebal al gušti su gušti!...
 
da osvježim temu, sad sam pitao tipa koji je umirovljeni policajac, o vožnji po šumi sa neregistriranim kroserom i kaže da se po šumskom putu može voziti, nije problem.  :neznam:
možda si kupim jedan  :0648:
 
Šuma je problem, pogotovo ak' je privatna, još je veći problem ak' je vlasnik tankih živaca  :mrgreen:
 
Da, problem je kad ima sporaća koji turpijaju. Brza ekipa proleti i što je najbolje, nakon takvih ni nema puno tragova.
Ja sam od ove godine, nakon deset godina šumarenja, prvi put registriran. Vozim se po parku prirode, po cesti do istog i jedva čekam da naletim na drotove. Neću čekati da me zaustave nego ću na minimalnu kretnju organa stati nepozvan. :) U subotu sam doletio na pumpu iz krivog smjera, oni taman završili tankanje i sjede u autu. Računam, evo akcije ali su me ignorirali na najjače. :)
 
Ne postoji zakon koji zabranjuje voznju po sumskim putevima u drzavnom vlasnistvu.
Privatno vlasnistvo i voznja izvan puteva moze biti problem.
 
gianni said:
Ne postoji zakon koji zabranjuje voznju po sumskim putevima u drzavnom vlasnistvu.
Privatno vlasnistvo i voznja izvan puteva moze biti problem.
Postoji zakon i zabrana vožnje po sumskim makadamskim,nasutim putevima ucrtanim u karte Hrvatskih šuma ako nemaš registrirano vozilo_Osim toga kod nas na svakom ulazu u šumu u vlasništu HŠ ima rampa i tabla na kojoj je naznačeno da se rampa otvara u 7 00 a zatvara u 15 00.
 
mate said:
Neću čekati da me zaustave nego ću na minimalnu kretnju organa stati nepozvan. :) U subotu sam doletio na pumpu iz krivog smjera, oni taman završili tankanje i sjede u autu. Računam, evo akcije ali su me ignorirali na najjače. :)

Moram priznat da ne kužim poantu. Tražiš kavgu, batine? Želiš bježat s legalno registriranim motorom? WTF?