pravi bikeri ili...?

malaguti said:
samnom nikad dosadno :mrgreen:
  Ma kralj si stari...  (y)  to samo kraljine mogu napravit...ima san i ja slicnih problema sa jawom..hehe..pa je isla nizbrdo nakon sta san je gura 1 sat hehe... 
 
Moto_Lover said:
  Ma kralj si stari...  (y)  to samo kraljine mogu napravit...ima san i ja slicnih problema sa jawom..hehe..pa je isla nizbrdo nakon sta san je gura 1 sat hehe... 
neunistivi motori...cak ih ni mi budaletine ne mozemo unistiti :mrgreen:
 
malaguti said:
neunistivi motori...cak ih ni mi budaletine ne mozemo unistiti :mrgreen:
  :LOL:  :LOL:  :LOL:  :LOL:  :LOL: tako nekako..al mi ih ipak na kraju sataremo nakon svih tih godina hehe...a cuj treba i to neko..
 
meni je covjek dao za 500 kn jos je bila u voznom stanju...hehe
 
Moto_Lover said:
meni je covjek dao za 500 kn jos je bila u voznom stanju...hehe
ma mi sataremo sta god uzmemo u ruke,ja sam uspio pokvariti i pajser :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
malaguti said:
ma mi sataremo sta god uzmemo u ruke,ja sam uspio pokvariti i pajser :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
al dobra ti prica svaka cast  (y)
 
malaguti said:
dobro je da nitko nije nastrado
to je najvaznije...  ostat citav to je uvik najvaznije
 
Moto_Lover said:
to je najvaznije...  ostat citav to je uvik najvaznije
prije svega pamet u glavu jer mala je granica izmedu zabave i tragedije
 
VooDoo said:
a sta e bilo sa curom i deckom koji su izmjenjivali njeznosti? :misli: :mrgreen:


dobar (y)  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

pa valjda su im pokvarili ugodjaj...meni bi ga popravia osobno..  :mrgreen:
 
Ako je ovo istina onda si Car..Nasmija si me do suza......  :LOL: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry:
 
To te ja pitam, svaka čast  (y) :mrgreen:

Pa vi ste bikeri, vozite stare motore koje su svi otpisali, ponovno ih vraćate u život, zabavljate se više nego neki umišljeni likovi kojima se starcu kupili r1 sa 18 godina...........
Tih priča ćete se sjećati cijeli život, i moći ćete ih ispričati i za 20 godina i nasmijati ljude  (y)

A da imaš neki metro motor, stopio bi se sa masom takvih ljudi i jedina zabava bi ti bila otići na neki susret i napiti se.
Meni su najbolje priče požeške ekipe sa apencima..........
 
kawasaki636 said:
Ako je ovo istina onda si Car..Nasmija si me do suza......  :LOL: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry:
svaka rijec je istinita,trenutno java ne vozi jel smo slomili jednu kariku kad smo je slagali
 
kubik said:
To te ja pitam, svaka čast  (y) :mrgreen:

Pa vi ste bikeri, vozite stare motore koje su svi otpisali, ponovno ih vraćate u život, zabavljate se više nego neki umišljeni likovi kojima se starcu kupili r1 sa 18 godina...........
Tih priča ćete se sjećati cijeli život, i moći ćete ih ispričati i za 20 godina i nasmijati ljude  (y)

A da imaš neki metro motor, stopio bi se sa masom takvih ljudi i jedina zabava bi ti bila otići na neki susret i napiti se.
Meni su najbolje priče požeške ekipe sa apencima..........
hvala :wink: