pravi bikeri ili...?

niste vi doživjeli scenu:
čekamo skuteraša da dođe iz nočne smjene s udaljenosti od cca 130 km
čekamo ga na jednom od 2 ulaza u grad, na onome na koji je logičnije da dođe
on ipak dođe na 1.- ulaz u grad i vozi se dolje gore bijesan što nas ne vidi jer: em nije spavao nego odmah u vožnju, em mu je plastična struktura sjedala na skuteru puknuta pa sjedi kao na bukalinu, em......ako se ne varam, ispod sica ima čokoladu koja se rastopila
jedno 10 minuta mu je trebalo da dođe sebi nakon što smo ga napokon našli kako zuji gradom

e da....to je bilo prije točno 15 godina

(y)
 
Ej ovo
niste vi doživjeli scenu:
čekamo skuteraša da dođe iz nočne smjene s udaljenosti od cca 130 km
čekamo ga na jednom od 2 ulaza u grad, na onome na koji je logičnije da dođe
on ipak dođe na 1.- ulaz u grad i vozi se dolje gore bijesan što nas ne vidi jer: em nije spavao nego odmah u vožnju, em mu je plastična struktura sjedala na skuteru puknuta pa sjedi kao na bukalinu, em......ako se ne varam, ispod sica ima čokoladu koja se rastopila
jedno 10 minuta mu je trebalo da dođe sebi nakon što smo ga napokon našli kako zuji gradom

e da....to je bilo prije točno 15 godina

(y)
Ej ovo "skuteras" sam vec zaboravio, svaka cast...vrati me u one dane 😆
 
  • Like
Reactions: liberty
Ova priča me podsjetila na jednu koju mi je pričao frend iz kvarta,o jednom drugom frendu kaj živi par kuća dalje od njega.Rekao je da se jedno jutro zbudio i čuo verglanje na kurblu.Već je stigao presvuć se i doručkovat,a verglanje se još čulo,pa je izašao van vidit od kud zvuk dolazi.Dođe on kod ovog drugog frenda,a ovaj pokušava upalit neki krš od Tomosa APN,navodno sa flašom Cole zaljepljenom selotejpom za šasiju umjesto rezervara,a gas je morao davat potezanjem sajle jer je desna ručka bila strgana (inače taj frend zna kupovat kojekakve drloge,i motore i aute,dovest ih u koliko-toliko ok stanje,vozat se par mjeseci i onda prodat).Tip je cijelo jutro pokušavao upalit taj Tomos,a ovaj mu je za to vrijeme pravio društvo,kad je već prošlo podne ovaj frend krenuo doma na ručak,i ovome motor napokon upali.On sav sretan,sad će se ić vozit,prešalta u prvu,da gas,pusti kuplung,nije prešao 5 metara i zabio se u grm 😂 Ovaj je rekao da je umirao od smijeha,žao mi je samo kaj nisam bio tamo,ili bar kaj to nisu snimili da to mogu vidit.I da,to se isto dogodilo prije oko 15 godina,negdje 2008.-09.
 
  • Haha
Reactions: liberty and Dene
Bratić na Tomosu 15 ja iza njega s Opel Kadettom 1.7D :mrgreen: ... mjerimo kolko 15tica najbrže može potegnuti jer brzinomjer ne radi ... nabire se svaki hm/h ali dolazimo do zavoja pod 90 a u produžetku je njiva (na svu sreću ljeto je i već je posijano). Na cca 85km/h bratić koči ali kasno i zajedno s 15ticom proljeće zavoj i sljedeće kaj vidim je oblak prašine u njivi ... stanem sastrane trčim prema njemu ... prednja lampa je opala s motora, on jadan u suzama drži se za glavu i kaže "Tomica Bog te j..o STARI BU ME RAZAPEL" ... desetak sekundi kasnije slijedi pitanje "ali kolko smo išli najbrže"? :ROFLMAO: .... Ja umirem od smijeha i dan danas kad se toga sjetim i pričam sa njim o tome :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 
Frend i ja učili vozot frendicu apna.
Ok bolje da ona sjedne na APN-a petku, a nas dva na APN-a normalnog.
Njoj će bit lakše za krenut manje gasa i tako to, a mi dva laganini do nje.
I tako najprije stani kreni, onako par puta da skuži kvačilo i kočnice.
Ok sad idemo lagano.
Ona krene i mi do nje ajde druga i treća mijenjaona i lagano odlazi, a mi dva konja na APN-u pun gas i ostajemo iza nje.
Na kraju ode ona.
Parato metara dalje zavoj i grmčina kupine.
Dolazimo mi do zavoja, a ona u sred kupine. Nije pala na svu sreću, ali nije ni kočila. Zaustavila ju kupina.
Do nje nismo mogli doć pa sam otišao doma po tavalone i tako došli do nje.
 
niste vi doživjeli scenu:
čekamo skuteraša da dođe iz nočne smjene s udaljenosti od cca 130 km
čekamo ga na jednom od 2 ulaza u grad, na onome na koji je logičnije da dođe
on ipak dođe na 1.- ulaz u grad i vozi se dolje gore bijesan što nas ne vidi jer: em nije spavao nego odmah u vožnju, em mu je plastična struktura sjedala na skuteru puknuta pa sjedi kao na bukalinu, em......ako se ne varam, ispod sica ima čokoladu koja se rastopila
jedno 10 minuta mu je trebalo da dođe sebi nakon što smo ga napokon našli kako zuji gradom

e da....to je bilo prije točno 15 godina

(y)

sjećam se toga... neka jednostavnija vremena

ako se ne varam na kraju smo se našli na kružnom toku na punti, ako je to bilo taj put
imam negdje i slike...
 
  • Like
Reactions: ODST
Ima tako nekih 15god ukralo mi biciklu pa kupio najjeftiiniji Aerox da imam za otici na kavu i tu je sve pocelo...
 

Attachments

  • FB_IMG_1688367825428~2.jpg
    FB_IMG_1688367825428~2.jpg
    65.9 KB · Views: 0
Frend i ja učili vozot frendicu apna.
Ok bolje da ona sjedne na APN-a petku, a nas dva na APN-a normalnog.
Njoj će bit lakše za krenut manje gasa i tako to, a mi dva laganini do nje.
I tako najprije stani kreni, onako par puta da skuži kvačilo i kočnice.
Ok sad idemo lagano.
Ona krene i mi do nje ajde druga i treća mijenjaona i lagano odlazi, a mi dva konja na APN-u pun gas i ostajemo iza nje.
Na kraju ode ona.
Parato metara dalje zavoj i grmčina kupine.
Dolazimo mi do zavoja, a ona u sred kupine. Nije pala na svu sreću, ali nije ni kočila. Zaustavila ju kupina.
Do nje nismo mogli doć pa sam otišao doma po tavalone i tako došli do nje.
da pogodim, ne voli više kupine, al ni vas dvojicu?? :)
 
Ima tako nekih 15god ukralo mi biciklu pa kupio najjeftiiniji Aerox da imam za otici na kavu i tu je sve pocelo...

imao aeroxa, bijelo-crvenog...

kasnije je došao malo ozbiljniji cvajo, SP180
SmM5HBf.jpg


ovo je slikano 2009. na plominki, ali već od kraja 2007. sam prešao na supermoto, međutim SP je dugo kasnije ostao u garaži - već sam čak i R1 imao - i SP-a i dalje
poslije mi je bilo krivo da sam ga prodao, najviše mi je za njega krivo i za R6... ovo drugo došlo i otišlo...

R6 2009
zCH5QCt.jpg
 
sjećam se toga... neka jednostavnija vremena

ako se ne varam na kraju smo se našli na kružnom toku na punti, ako je to bilo taj put
imam negdje i slike...
da, istina, našli smo se na kružnom toku na Punti
Nisam siguran da li smo ga čekali na ulasku u grad kod aerodroma, pa si ti zaaboravio doma fotoaparat (znali smo da će proletiti pa da ga uslikamo), pa si žurio doma, a on se javlja iz sasvim drugog smjera.....nisam siguran da je to bilo tada, ali 2008. je bila sigurno

a ja sam ga upoznao solo dok je vozio apriliu rs 125 i otišli smo do Grobnika....

ajme koja vremena!
 
  • Like
Reactions: ODST
koje sam sve skutere imao, liberty, x9, vxr200, sp180, medley150.....najdraži mi je bio x9, doduše nije dugo trajao cca 2 godine i 30.000 km