Pravi ScOoTeRaSi

malaguti

Guest
evo ekipa citajuci neke stare brojeve moto casopisa naletio sam na neke ekipe koji su se odvazili sa scooterima napraviti 900-1000 ili cak vise km, pa mi palo na pamet da organiziramo neki stvarno veliki dir-naravno najslabija kubikaza 125ccm...mislio sam krajem 8 mjeseca radi manje guzve recimo zadnji vikend znaci 2 dana ili sto se mene tice moze vise dana i normalno spavali bi u vrecama,satorima... sve bi zabiljezili tekstom i slikama pa objavili u moto casopisima tu bi mogao gusta uskociti jel on je novinar ako se ne varam Wink
LIBERTY ocekujem da si ti za,jer ako ti nisi od akcije onda nije nitko thumb_up




DA SE VIDI DA SA NAMA SCOOTERASIMA NEMA ZAJE... thumb_up
 
evo, postiji jako velika šansa da odem ovu subotu do Crikvenice
đirevi ispod 200 km ne tangiraju više :)
 
e zato bi ja volio da nas nekoliko napravimo neki takav dir moze i u jednom danu...
 
pa dragi prijatelju, idemo ovu subotu u đir.(promijenio sam post jer se đir upravo nažalost izjalovio)
jesi slobodan ili radiš
 
liberty said:
pa dragi prijatelju, idemo ovu subotu u đir.(promijenio sam post jer se đir upravo nažalost izjalovio)
jesi slobodan ili radiš
joj idem u petak na tehnicki a u srijedu po vozacku cjelo vrijeme se vozim sa potvrdom, al sljedecu subotu ili kad god idem samo javi ja dolazim :D :D
 
malaguti said:
evo ekipa citajuci neke stare brojeve moto casopisa naletio sam na neke ekipe koji su se odvazili sa scooterima napraviti 900-1000 ili cak vise km, pa mi palo na pamet da organiziramo neki stvarno veliki dir-naravno najslabija kubikaza 125ccm...mislio sam krajem 8 mjeseca radi manje guzve recimo zadnji vikend znaci 2 dana ili sto se mene tice moze vise dana i normalno spavali bi u vrecama,satorima... sve bi zabiljezili tekstom i slikama pa objavili u moto casopisima tu bi mogao gusta uskociti jel on je novinar ako se ne varam :wink:
LIBERTY ocekujem da si ti za,jer ako ti nisi od akcije onda nije nitko (y)




DA SE VIDI DA SA NAMA SCOOTERASIMA NEMA ZAJE... (y)

par naših klinaca su išli skuterima na more... ;) 50ccm ... bez kita ..

kad želiš biti faca, budi to do kraja...

ja čekam žrtvu koju bi nagovorio na takav poduhvat, ali na pocketima...  8)
 
strasilo said:
par naših klinaca su išli skuterima na more... ;) 50ccm ... bez kita ..

kad želiš biti faca, budi to do kraja...

ja čekam žrtvu koju bi nagovorio na takav poduhvat, ali na pocketima...  8)
e jedan je tip isao sa pocketom neki dir, evo ja ga ubrzo kupujem pa javi :D
 
ej liberti nisam vidio da ides do crikvenice onda idem u subotu sam slobodan :D :D :D :D :D :D taman obavim tehnicki
 
ostavimo konačni dogovor za petak uvečer
budi spreman potegnut i malo dalje južnije ako nas uhvati volja
do petka stay cool (y)
 
ja za :)
inace citao sam nesto na svijetskutera.com da su neki kikaci isli iz zg-a do st-a i jos okolo s 50ccm skuterima..... s tim da su bili nadrkani jos skuteri tako da su ovi stajali na svakoj pumpi :)
to je pohvat
 
liberty said:
ostavimo konačni dogovor za petak uvečer
budi spreman potegnut i malo dalje južnije ako nas uhvati volja
do petka stay cool (y)
e to te ja pitam jel meni je do crikvenice samo 10 km, pa ako budes imao volje picimo dalje :wink:



fran mirtl trebamo se dogovoriti (y)
 
kako mi je otpalo do do malo dublje u Dalmaciju....sav sam smušen
u petak čemo se dogovoriti (y)
moram vidjeti koju bi onda rutu išao i dal subota ili nedjelja
 
liberty said:
kako mi je otpalo do do malo dublje u Dalmaciju....sav sam smušen
u petak čemo se dogovoriti (y)
moram vidjeti koju bi onda rutu išao i dal subota ili nedjelja
ok,meni odgovara i subotu i nedjelju,kako god...
 
mislio sam možda olje nedjelja i zbog manjeg intenziteta prometa
definitivno ne bi išli samo do Crikve jer mi je to od Pule tek 2 sata vožnje
krenuli bi rano, pa gdje dođemo - dođemo
meni nije problem vratiti se doma usred noći
 
liberty said:
mislio sam možda olje nedjelja i zbog manjeg intenziteta prometa
definitivno ne bi išli samo do Crikve jer mi je to od Pule tek 2 sata vožnje
krenuli bi rano, pa gdje dođemo - dođemo
meni nije problem vratiti se doma usred noći
moze,moze :D ovo ce mi biti prvi veliki dir a nadam se ne i zadnji, mozda je bolje u nedjelju u jutro jel petak radim nocnu,al nije problem i za subotu (y)
 
ja brijem da sam ja jedini pravi skuteraš na ovom forumu....


čist sumljam da neko uz jači veći motor i dalje iz dobre volje slaze 2t skutere sebi za dusu....
 
rednyaW said:
ja brijem da sam ja jedini pravi skuteraš na ovom forumu....


čist sumljam da neko uz jači veći motor i dalje iz dobre volje slaze 2t skutere sebi za dusu....

Ja uz XTX-a 660 s vremena na vrijeme bacim đir s mojim cvajtakt 180. S tim da vise ne provodim bas puno vremena cackajuci po njemu. Koji đir tu i tamo, da malo osjetim ta dva takta...  8)

Zadrzao sam Runnera samo zato jer je 2T.  :flamed:  :mrgreen:
 
ne vidim u cemu je problem putovanje na skuteru 1000 km osim sto ne mozes koristiti autocestu i treba ti vise vremena ali sa druge strane mislim da vidis neke zanimljivosti  koje se nalaze uz sporedne ceste