Pravi ScOoTeRaSi

malaguti said:
koliko je km od rijeke do karlobaga

Evo ti, frende, za ubuduće...http://82.193.221.213/GElin/GelinShowRoom.html

Gore u prazno polje upiši adresu i grad, ili samo grad. Klikneš search i "odvuci" nađenu poziciju u doljnje polje. Ponovi postupak i kad si gotov sa odabirom rute, klikni na "calculate". Dobit ćeš kilometražu i vrijeme te prikaz rute na karti.

Možeš si i zumirati kartu pa dvoklik mišem na određenu lokaciju..I klikni na "add to router". Tako klikaš po "lokalnim" cestama kojima se misliš voziti i dodaješ ih u rutu, da te navigacija ne šalje na autoput. I na kraju opet klik na "calculate". Kartu možeš "pomicati" držeči pritisnutu lijevu tipku miša  :wink:
Korisno i pregledno.
Ostale điđe-miđe prostudiraj sam.
Nadam se da će ti ovo pomoći..  :wink:
 
ja planiram skočiti do paga malo među radodajke ..pa ako ste za akciju.............
za crikvu si moram vidjeti, malo mi je dosadno putovati sam, ipak je to 200ccm hehehe
 
Pa stavite plan za vožnju, sa datumom i mjestom polaska na "Skuter-putovanja i druženja"...Ovak', pola njih ne bude vidjelo vaše interne dogovore čitajuči između postova.

Ako idete nekam u nedjelju, ja idem od Zgb-a prema Zadru i Šibeniku..
 
što znači da ćeš nam se priključiti negdje kod Crikve i mi ćemo te pratiti do Karlobaga :)
 
rednyaW said:
ja brijem da sam ja jedini pravi skuteraš na ovom forumu....


čist sumljam da neko uz jači veći motor i dalje iz dobre volje slaze 2t skutere sebi za dusu....

eto, nisi jedini, unatoc tome sta sam kupio KTM-a prije 2 dana, danas sam kupio i skuter!

BTW. ako ima tko zainteresiran da ide sutra navecer prema moru sa motorom ili skuterom nek mi javi na PM, ja sutra navecer idem prema zadru...
 
rednyaW said:
ja brijem da sam ja jedini pravi skuteraš na ovom forumu....


čist sumljam da neko uz jači veći motor i dalje iz dobre volje slaze 2t skutere sebi za dusu....
Nisi im se pohvalio da si ti jedan od tih "klinaca" šta je išao ZG-DU sa nabrijanim skuterom
 
wvo, za prave skuteraše, posebno mog sugrađanina mv-agustu, prijedlog kuda sa velikim nexijem:

http://www.cyberscooter.it/turismo/europa/redazione/routegralp04a.htm