Predrasuda o motociklistima i priča o Renaultu 19

loudpipes said:
hm,ali i ti si donio zakljucke o roditeljima tog djeteta samo na osnovu srednjeg prsta petogodisnjaka  :misli:

Istina... A ne mora biti da ona uopce ima misljenje o motoristima nego djeca cesto znaju iz dosade, fore ili slicno ljudima pokazivati srednje prste i slicno (bili na motorima ili ne).
A drugi par rukava su oni ljudi koji su komentirali tvoj hod i samo prema tome donosili zakljucke i neukusno komentirali! :undecided:
 
Quadbiker said:
Glavni problem je što smo svi skloni donošenju generalnih zaključaka o nekome ili nečemu, bez da realno sagledamo sve razloge zbog čega je nešto takvo kakvim se na prvi pogled čini. Više od svega grozi činjenica što se od rane zivotne dobi u ljude usađuje nagon  kolektivnog ponašanja, odnosno podučavanje o generaliziranju činjenica bez da se najprije sagleda što je u pitanju, a onda donese individualni zaključak o nekome ili nečemu, to onda nerjetko ostaje za cijeli život.
loudpipes said:
hm,ali i ti si donio zakljucke o roditeljima tog djeteta samo na osnovu srednjeg prsta petogodisnjaka  :misli:

Ja nisam sebe poštedio  i izuzeo iz toga :? rekao sam da smo svi skloni tome. Netko u većoj netko u manjoj mjeri. Ipak mislim kako u većini slučajeva pokušavam izbjeći to. Dok se neki uopće ne trude a drugi i nisu svjesni toga.
 
lukylipik said:
... vjerovatno si ti iz dijela priče koju mi motoristi/motociklisti/bikeri ne odobravamo!
... čitaj priču s razumjevanjem i možda iz zadaćnice slijedeći puta dobiješ pozitivnu ocjenu!
Vidis ja sam pricu u potpunosti razumio jer su me mucila ista pitanja kao i autora teksta!
E sad ako si ti pazljivo procitao moj post onda si primjetio da ja svojim sumjestanima nisam dao nikakav povod za onakav odnos prema meni i kolegama motoristima, to je stav koji su imali od prije! Trpio sam ja to neko vrijeme, al nekim ljudima neke stvari jednostavno nejdu u glavu... evo sad sam se pomirio s time i s vremena na vrijeme im dam povoda za njihov nacin razmisljanja. Mislim da je to fer i korektno od mene!  :mrgreen:
 
Necemo samo gledat negativno! Ima tu i druga krajnost...
Ljudi koji obozavaju motocikle! Evo npr. neke djevojke bi dale SVE za jedan djir na motoru  :jesus:  :LOL:
 
Nintendo said:
Necemo samo gledat negativno! Ima tu i druga krajnost...
Ljudi koji obozavaju motocikle! Evo npr. neke djevojke bi dale SVE za jedan djir na motoru  :jesus:  :LOL:
:laugh: kada bi bili skloni generalizirati rekli bismo da bi  sve djevojke bi dale sve za jedan đir na motoru...  :)
svakako iako je generalizacija činjenica uglavnom negativan pojam o ovoj bi se dalo razmislit :D haha iako znamo da ni ona nije točna i navodi na kriv zaključak...
 
confusedbikefan said:
... vjerovatno si ti iz dijela priče koju mi motoristi/motociklisti/bikeri ne odobravamo!
... čitaj priču s razumjevanjem i možda iz zadaćnice slijedeći puta dobiješ pozitivnu ocjenu!
[/quote]

lukylipik, alaj te opravi !!!!  (y) (y)
 
milanche said:
Ja garant nisam biker po nijednoj točki optužnice 


Sented via iBok signature like house!!
ni ja...proud not to be :mrgreen:
 
Nisam ni ja i ne želim biti a ovo tipa da je 120 km/h presporo i da ljude straše sa svojim motorima je strava i ne želim s  biti sa takvima biti ni u istoj rečenici(bez uvrede).Nitko nije kriv što ljudi imaju takvo mišljenje o bikerima jer je to uglavnom istina.Nekidan kad sam napravio đir po našoj obali cca 600 km samo se potvdilo pravilo.Ti bikeri nemaju veze sa ničim osim sa glupošču jer način na koji voze je idiotski a to vrijedi za tzv.skuteraše a pogotovo sa 500 i više kubika od kojih se jedan skoro zabio u mene a bio sam na semaforu.Pozdrav svim ljudima koji vole motore i skutere  tj. koji po magistrali voze max 100 km/h  :021:
 
      ...meni ne smeta što mi pokazuju srednji prst. Ja o njima mislim puno gore. Jebem njih, njihove krntije u kojima se voze i njihovu neodgojenu djecu. Ustvari ne primjećujem ih, osim ako fizičke prepreke  :mrgreen:
 
OldBoy said:
      ...meni ne smeta što mi pokazuju srednji prst. Ja o njima mislim puno gore. Jebem njih, njihove krntije u kojima se voze i njihovu neodgojenu djecu. Ustvari ne primjećujem ih, osim ako fizičke prepreke  :mrgreen:

Pedofilčino  :mrgreen:  :jesus:

Ja ipak nisam takav,držim se one:
gospođo,Vama svaka čast,ali mala/i tebi jebem mater  :mrgreen:  (y)
 
skuco said:
imam susjeda koji je bacao kamenje za klincima na automaticima i apn-cima i zvao policiju ćim bi čuo motor.
uda mu se kćer i eto ti jednog dana zeta na motoru u dvorište..
možda mu je to nejveća kazna..
možda ima boga.  (y)

Da se razumijemo,nisam nikakav alfa muškarac,ali za ovakav tip ljudi jedan set batinjanja je dobar odgovor.
Bacat kamenje za nekim ne samo da je bezobrazna i odvratna stvar već je i potencijalno opasna.

Svi znamo što se može dogoditi ako poveći kamenčić uleti ispod prednjeg točka...

loudpipes said:
hm,ali i ti si donio zakljucke o roditeljima tog djeteta samo na osnovu srednjeg prsta petogodisnjaka  :misli:

I ja sam to kao klinac radio,ali ne iz nepristojnosti nego zato što sam imao nauku doma po pravilu "ako ne zna ne će mu škodit".
Tj nikad mi nije bilo objašnjeno što to znači pa sam pokušao iz tuđih reakcija dobiti odgovor  :mrgreen:  :LOL:

Ne znam,osobno ne volim (pardon) izdrkavanje po gradu.
Semaforašenje,retardirano obilaženje i agresivnu vožnju.

No to je možda moja osobnost,koliko god volim okrenut gas (na malo otvorenijim cestama) ,flegmatičan sam i dosta opušten,pa inače po gradu vozim dosta sporo,iako uvijek negdje kasnim  :LOL:

Doduše moram priznat da sam podosta zlostavljao susjede u jutarnje sate,no ne iz rišpektovanja već iz radova u kasne sate  :LOL:
Aprilia je to ipak ,stalno su neki poslovi u pitanju  :LOL:
 
Angie said:
Da se razumijemo,nisam nikakav alfa muškarac,ali za ovakav tip ljudi jedan set batinjanja je dobar odgovor.
Bacat kamenje za nekim ne samo da je bezobrazna i odvratna stvar već je i potencijalno opasna.

Svi znamo što se može dogoditi ako poveći kamenčić uleti ispod prednjeg točka...

I ja sam to kao klinac radio,ali ne iz nepristojnosti nego zato što sam imao nauku doma po pravilu "ako ne zna ne će mu škodit".
Tj nikad mi nije bilo objašnjeno što to znači pa sam pokušao iz tuđih reakcija dobiti odgovor  :mrgreen:  :LOL:
šta je najbolje jučer ga vidim vozi skuter bez kacige.
kad ga sretnem pitat ću ga kako bi izgledalo da njemu sad netko baci granu ili kamen pod kotač.  :LOL:
 
Sta cete ljudi, zivimo u drustvu punom predrasuda. Nevjerovatno je kakve sve gluposti (predrasude) padaju ljudima na pamet. Mislim da je stvar u neznanju!