Predstavljanje Approved by mbanusic

Sokol89

Member
Lijep pozdrav svima želim 🙂
Novi sam član foruma i novi vlasnik prvog početničkog motora i to Kawasaki er5 2005.g. koji je doista u mint stabju.
Novi sam u moto svijetu, a prethodno sam vozio dvotaktni skuter od 50ccm kojeg sam nadogradio kitom od 70 ccm 😄
Početnik dakle u moto svijetu, ne divljam, živim u Rijeci i imam 31 godinu na leđima...
Motocikl je kupljen djelomično iz potrebe odlaska po suhom vremenu u centar grada radi posla i radi ugodnije vožnje u dvoje tokom ljetnog perioda 😄
Dilema je bila uzeti maxi skuter ili početnički motor u istom cjenovnom rangu. Mislim da nisam pogriješio u izboru jer motor je druga priča opet 😎
Nadam se da ću ovdje puno korisnih stvari naučiti i povremeno možda neki đir sa kojim forumašem napravit 💪
Hvala na čitanju i vidimo se na nekom drugom threadu ovog foruma.
 
  • Like
Reactions: StickyFingers
Pozdrav iz Zadra gdje god bio...i pomalo ... ;)
 
Hvala svima na dobrodošlici 😎
Avatar je evo izmijenjen iako je copyright zanimljivo postavljeno pitanje obzirom da ću sigurno vidjet i avatare sa istaknutim logom poput recimo Yamahe, Ducati itd. pa se također postavlja pitanje copyrighta 😁 a nick koristim dugi niz godina, u njemu je i moje osobno prezime navedeno na jedan način pa sad neznam dali to nekome smeta, ali lako ću promijeniti ako smeta 🙂
Da ne idem off topic, primljeno na znanje 😄
 
  • Like
Reactions: amante
na nisam ti ja neki legalist, nego znam Mikija... da te ne bi on potražio, lako onda za copyright :ROFLMAO: :ROFLMAO: