Premaz na kocionim plocicama

Tibor

Well-known member
da li netko zna tocno cemu sluzi ovaj crveni premaz na plocicama ? ja to, do danas na ovom SC Brembu, nikad nisam vidio niti na jednim plocicama koje sam imao sto na motoru sto na autu ... isprva sam pomislio da se mozda radi o nekom zastitnom premazu da plocice ne korodiraju dok stoje u skladistu ili prilikom transporta, al onda opet pa kaj su jedino ovi u Brembu zmislili toplu vodu da to nitko drugi nema ... ili se mozda radi o necem drugom :misli:

eto mozda je pitanje nekom glupo i banalno al covjek uci dok je ziv, a ja bi fkt htio naucit cemu to sluzi :mrgreen:
 
da bi narajcao lakovjerne jelene da kupe te plocice.....jer crvena boja asaocira na nesto opako....racing....i tako to... :LOL: :LOL:
 
bmw m 5 said:
da bi narajcao lakovjerne jelene da kupe te plocice.....jer crvena boja asaocira na nesto opako....racing....i tako to... :LOL: :LOL:
:LOL: :LOL:
 
To je dokaz da nisu korištene. :misli: :neznam:
 
moj bed kaj sam postavil za ozbac pitanje u podforumu tehnicka pitanja  :no:

vele ljudi koji nisu tolki znalci ko bmw m5, al rade u auto-moto bransi i hoce ti se javit u pol noci na mob da taj premaz sluzi da bi plocice brze sjele na disk ...

moze lock (y)


 
dovla said:
Kako misliš brže sjele ? Jesu ti malo to objansili? Sad i mene zanima..
te idu prvo da sa njima prebrusiš  disk, da se poravna  :shock:,....eeeeee,  onda idu druge.....radne  :wink:

vidiš da ima dvije kutije sa pločicama  :wink:
:LOL:
 
dovla said:
Kako misliš brže sjele ? Jesu ti malo to objansili? Sad i mene zanima..

ja sam ti jelen koji samo zna da crveno znaci nesto racing i opako i da cu ih za cca 160 km zamijeniti sa drugim - radnim plocicama tak da ti fkt nemogu dati neko pojasnjenje :( pitaj bemvejca il pokoloka (y)
 
Nije samo na Brembu.

Bilo je i na EBC pločicama za auto. Nemam pojma čemu služi, ali su tako cvilile, da su ljudi
mislili da ide lokomotiva po gradu  :mrgreen: