Preporuka za KAWA mehaničara blizina ZG ?

RomanZG

New member
Pozdrav,
koga bi preporucili za servis Kawa VN 1500 Fi 2001g ?
Motor ne pali, kad se da kontakt onda se ne čuje pumpa/ubrizgavanje ne odradi one 2-3 sekunde.
Hvala,
Roman
 
Vidim da trazis servis, ali ovo bi mogao i sam rjesiti vjerovatno. Po meni je killswitch zapekao. Rastavi i naprskaj kontakt sprejom.
 
osiguraci dobri, a pumpa promjenjena za svaki slucaj jer sam imao jednu novu. Dalje ne znam sam :(
Da ti nije relej pumpe otišao?
Tako je meni bilo na skuteru, zamijenio sam relej od dugog svjetla i od pumpe i onda se čula pumpa da radi, probaj to prvo ako već nisi, to ti je maksimalno sat vremena posla.
 
  • Like
Reactions: RomanZG
Da ti nije relej pumpe otišao?
Tako je meni bilo na skuteru, zamijenio sam relej od dugog svjetla i od pumpe i onda se čula pumpa da radi, probaj to prvo ako već nisi, to ti je maksimalno sat vremena posla.
kako cu ga prepoznati ? gdje se nalazi ?
 
ako misliš nešto sam radit, onda lijepo u google upisi repair manual ili workshop manual pa tamo nađeš sve moguće sheme, kako se nešto skida, koje vrijednosti nešto mora imati, na ovaj način, da pitaš kako što izgleda nećeš niš pametno napravit, ako ti se to ne da čitat i sam se igrat, onda otpelji motor nekom provjerenom mehaničaru prije nego nešto skuriš ili zapališ sa random testiranjem stvari.
 
  • Like
Reactions: RomanZG