Preporuka za prvi motor

JosipS said:
Dosta ljudi je dobilo otkaz. Jedu se i žive prošlomjesečne zarade. Sezone, ove godine, nema. Jesti se mora, voziti se ne mora.
Teorija? Sritan bi bija da je samo teorija i da (posli 2-3 miseca) moran priznat kako san bija u krivu.


A valjda ce vojska podijeliti MRE potrebitima. Nazalost u ovoj situaciji ce ih biti puno a interesira me sto se dogada sa beskucnicima u ovo vrijeme? Jesu ih gdje smjestili?
 
kokolo_f said:
I meni je palo na pamet da bi neka dobra mogla pojeftiniti..,al nekako sumnjam..

I meni i meni da, trlj trlj trljam ruke i mislim ko je di je taj napaćeni idealni kandidat - na primjer - potres mu sjebo gajbu, korona posao i sad on ima neki auto ili bajk...e da je njega nać, neće moć odbit jao milina!

Standardno vrhunske bajkerske priče i ideje na forumu - kao uvijek.
 
ja ću tu bit u prednosti, kompa mi radi na murji, i sad kad izglasuju da se može pratit brojeve mobitela i ostalo, točno ću imat bazu podataka ko ima motor, ko je dobio otkaz i ko je popušio neku kaznu i onda ću mu takvim slat ponude za kupnju motora za bagatelu a da oni niti ne znaju da prodaju, ono 2 koraka ispred svih sam.
 
Opet sam izvisio nikako da dođe moje vrijeme, jebiga ako neko bude imo neku sportsku špRRicu mi javi, al samo hiljada kubika 600 mi ne igra, samo hiljada ili kako mi to kažemo "litra".

 
pratim jednog lika koji ima tuono factory 1100, pa ako si zainteresiran cu ti prodat kontakt, za sad još nije u krizi ali makroekonomska analiza je pokazala da će bit.
 
Konačno će doći moj čas, hvala ti kupit ću kontakt čuvaj mi ga nemoj ga još nekom prodat pa da se sramotim kod tog čovjeka da mi kaže "dolazi kasnije drugi čovjek pogledat" neću ti to moći oprostiti.

U ovo vrijeme solidarnost bi trebala bit na prvom, a ne drugom mjestu.
 
Riker said:
Konačno će doći moj čas, hvala ti kupit ću kontakt čuvaj mi ga nemoj ga još nekom prodat pa da se sramotim kod tog čovjeka da mi kaže "dolazi kasnije drugi čovjek pogledat" neću ti to moći oprostiti.

U ovo vrijeme solidarnost bi trebala bit na prvom, a ne drugom mjestu.


Nazalost ima ih svakakvih. Evo skuter je jedan preko noci nestao u dubrovniku jbg nema nikog po cesti pa iskoristavaju.
 
Riker said:
Opet sam izvisio nikako da dođe moje vrijeme, jebiga ako neko bude imo neku sportsku špRRicu mi javi, al samo hiljada kubika 600 mi ne igra, samo hiljada ili kako mi to kažemo "litra".
Buteljka


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Riker said:
I meni i meni da, trlj trlj trljam ruke i mislim ko je di je taj napaćeni idealni kandidat - na primjer - potres mu sjebo gajbu, korona posao i sad on ima neki auto ili bajk...e da je njega nać, neće moć odbit jao milina!

Standardno vrhunske bajkerske priče i ideje na forumu - kao uvijek.

Ma meni je palo na pamet ono kao Kawasaki će nudit z900 novi po 65 tkn cca..Ili gsxr 1000 po 99 tkn.., da ne stane prozvodnja  :D

Ove spike netko će ostat bez svega pa ću kupit od njega motor mi nisu ni pale na pamet da ti pravo kažem..
 
Bravo prika. Tako i razni "novinari" po portalima izvlače dio koji im paše i naprave vijest. Senzaciju. Drago mi je vidit kako ljudi nauče skupljat klikove za ništa.
Iden probat još jednom, bar za onog koji može pratit.

Reka san da će bit i motora i auti jeftinije. Tako je. Reka san i da bi volija (nakon nekog vrimena) priznat kako san bija u pravu.
Kakve to veze ima sa socijalnom osjetljivošću? Vrebanjem nekog (kako je gospodin napisao - jadnika) kome je lova neophodna? Čitati s razumijevanjem, molim.
Kako je već tržna cijena nekretnina pala, tako će padati i cijene raznog vlasništva koje nije neophodno. To su tržišne cijene, nema tu nikakve solidarnosti.
Di je solidarnost kad oću nešto kupit i jedva skupim novac, a cijene skoče? Stvori se na forumu u komunikaciji dvoje - na nivou Miki i Šiljo? Ili smatrate (dragi gospodine) da kupnja i tržna cijena vozila, u definiciji solidarnosti i socijalne osjetljivosti odgovara hrani, lijekovima, medicinskim pomagalima, brige o starijima i nemoćnima? Ako tako smatrate, ne bi volio imati vašu solidarnost.
Dragi gospodine.
Živio ti meni, bio bogat i zdrav.
 
JosipS said:
Bravo prika. Tako i razni "novinari" po portalima izvlače dio koji im paše i naprave vijest. Senzaciju. Drago mi je vidit kako ljudi nauče skupljat klikove za ništa.
Iden probat još jednom, bar za onog koji može pratit.

Reka san da će bit i motora i auti jeftinije. Tako je. Reka san i da bi volija (nakon nekog vrimena) priznat kako san bija u pravu.
Kakve to veze ima sa socijalnom osjetljivošću? Vrebanjem nekog (kako je gospodin napisao - jadnika) kome je lova neophodna? Čitati s razumijevanjem, molim.
Kako je već tržna cijena nekretnina pala, tako će padati i cijene raznog vlasništva koje nije neophodno. To su tržišne cijene, nema tu nikakve solidarnosti.
Di je solidarnost kad oću nešto kupit i jedva skupim novac, a cijene skoče? Stvori se na forumu u komunikaciji dvoje - na nivou Miki i Šiljo? Ili smatrate (dragi gospodine) da kupnja i tržna cijena vozila, u definiciji solidarnosti i socijalne osjetljivosti odgovara hrani, lijekovima, medicinskim pomagalima, brige o starijima i nemoćnima? Ako tako smatrate, ne bi volio imati vašu solidarnost.
Dragi gospodine.
Živio ti meni, bio bogat i zdrav.
i onako su cijene bile prenapuhane, kako motora ,auta a i nekretnina, posebno u dalmaciji
 
Ma sta ce se s tim gnjavit, te oprema, te padne sa stendera, te utoci dizel..

Bolje elektricni romobil za prvi motor, ima ih sad jeftino a i dobro drzi baterija. Al jos najbolje neki bicikl s akcije, ako nije invalid..tu ipak jaca i noge