Preporuka

Drazen

New member
Pozdrav!

Evo ovako, situacija je sljedeća - do neki dan sam imao kawasaki zx-6r crvene boje, koji sam na moju veliku žalost prodao, jer sam imao problema sa prijevozom i svim mogućim papirima u RH.

Sad sam trenutno bez prijevoznog sredstva koje si planiran kupiti negdje krajem 2005 ili početkom 2006, međutim ja kao zagriženi kawa freek pogledao i vidjeo novu Yamahu R6 i sad sam pokoleban, preljepa mi je.

Znam onu staru - ne mjenjaj mesara, bankara, odvjetnika, frizera, e sad da li da promjenim motor ili da ostanem na kawi??

Any comment is most welcome.

Thanks in advance.
 
Svaki motorista koji drzi do sebe zna da je samo jedna hoNda
 
niksa said:
Ja nemam nekih predrasuda o kvaliteti izmedju par proizvodjaca na vrhu, i mislim da bi trebao kupit ono sta ti se svidja. Sta vise razmisljam, cini mi se da su svi motori u ISTOJ KLASI od vodece cetvorke jaaako slicni, a te male razlike tesko da ce ti nesto znacit u svakodnevnoj upotrebi. Znaci ostaje DIZAJN kao odlucujuci element.

to je moje skromno misljenje i nije izneseno u svrhu nadmudrivanja.

Niksa, majstore, uvijek nađeš prave riječi i u potpunosti se slažem s tobom! :cool:
 
Ne bi se bas slozio !

Ja osobno nikada ne bi kupio Yamahu pa niti da je zadnja na svijetu. U periodu od 1998 do 2000 kada ih je bilo ko pljeve na gradskim ulicama, jednostavno mi je motor lose sjeo i tako je ostalo do danas.

Protiv Honde nemam nista ali nekako mi je previse njezan motor. Suzuki ili Kawasaki su moj odabir vec nekoliko godina i ako se nesto drasticno ne promijeni, tj. ako neki od konkurenata ne izbaci motor za kojim cu stvarno zastati, ostajem pri svom.

Ovaj moj komentar shvatite kao moje totalno subjektivno gledanje na ta 4 proizvodjaca. Da me se krivo ne shvati, i Yamaha i Honda su fenomenalni motori, mozda i bolji od ova dva konkurenta, ali ja ih tako ne vidim i ne dozivljavam.
 
Thanks!

To Saša: a kad će biti prvi testovi?

Sad sam u još većoj nedoumici.....
 
pa dobro, al meni ne treba motor za utrke, jel da....

dajte ljudi, jel ima negdje na netu test nove R6
 
Po meni je nova R6 najbolji izbor u klasi, i nebi ulazio u detalje izbora jer je i kod mene prevagno iskorak u dizajnu, a posebno onaj post foggya u sport podforumu. Ne treba ni zaboraviti rezultate stare R6 u klasi SS tako da i tehnička strana vjerovatno neće bit lošija od ostalih.
Prve kvalitetne testove možeš očekivati na www.motonline.com, ali za sada još nisu obavljeni
 
jokezakon said:
Po meni je nova R6 najbolji izbor u klasi, i nebi ulazio u detalje izbora jer je i kod mene prevagno iskorak u dizajnu, a posebno onaj post foggya u sport podforumu. Ne treba ni zaboraviti rezultate stare R6 u klasi SS tako da i tehnička strana vjerovatno neće bit lošija od ostalih.
Prve kvalitetne testove možeš očekivati na www.motonline.com, ali za sada još nisu obavljeni


Thanks!
 
Dražen said:
Thanks!

To Saša: a kad će biti prvi testovi?

Sad sam u još većoj nedoumici.....


Evo povjerljiva informacija:

Test nove R6 i Suzukiya GSX-R 600 izlazi u srijedu




srki
 
thanks again!!!

:piva:
 
Pa čovječe čemu dvojbe? kupi talijana i vozit ćeš se s osmjehom na licućććć
 
miro said:
Pa čovječe čemu dvojbe? kupi talijana i vozit ćeš se s osmjehom na licućććć
Pa da kad cujes cene rezervnih delova smejaces se dok ne shatis da je prodavac mrtav ozbiljan....