Preporuke za ovlasteni Honda servis u Splitu

Jesan a i naminja se osovina od mjenjača,potroši se ležište tamo di zupčanik od lanca nasjeda na osovinu.Jednoj sam čak triba minjat radilicu ( o_O) al zbog cjene je vlasnik odlučija drugačije.
To je bilo na starim, seki vozi 1000.
sto mislis, zasto su lancanici unistavali te izlazne osovine iz mjenjaca kod starih afrika?
 
To je bilo na starim, seki vozi 1000.
sto mislis, zasto su lancanici unistavali te izlazne osovine iz mjenjaca kod starih afrika?
One kod kojih sam našao i malo masti na osovini i zupčaniku bili su u redu a one koje su bile suhe ili čak i imale hrđe brzo su se trošile.Bilo je dovoljno pri svakoj izmjeni lanca i lančanika sve lipo oprat i stavit masti .Rjješen problem.Prije neki dan su mi došle pod ruku neke koje sam mijenjao,osovina iz getribe košta 1840 kn .Nije malo pa večina mijenja samo pogonski zupčanik pa dok ide ide.Inače za promjenu osovine triba rastavit mašinu do zadnjeg djela.Skupo .
 
Ptrije par dana san minja lanac i lančanike na CB 1000 R i sve je bilo normalno, bez znakova trošenja.Vrimenon se prominija i materijal.
 
To je prvo pogledat pri kupovini stare afrike, a vidim i transe.
Kod nove sam cuo da hoce otic brtva od vodene pumpe i pomjesa antifriz i ulje.
 
Znači li to da Šago raskida suradnju sa Ogi brothers kad otvori svoj servis? Kod Ogija sam servisirao svoju Hondu dok je bila u jamstvenom roku a kasnije sam nastavio servisiranje u vlastitoj režiji. Iz nekog razloga neki od mojih dubrovčana umjesto kod njih radije idu u Zadar kod AMI mota!?