Preporuke za ovlasteni Honda servis u Splitu

Barba jesi servira Africe.....
Jesan a i naminja se osovina od mjenjača,potroši se ležište tamo di zupčanik od lanca nasjeda na osovinu.Jednoj sam čak triba minjat radilicu ( o_O) al zbog cjene je vlasnik odlučija drugačije.
 
A cb1300? :mrgreen:
Kod nas ih nema puno pa mi zbog toga nije došla ni jedna.Inače san stalno u gužvi pa izbjegavan uzimat poslove kad ih iman več dosta u radioni.Mislija san da ču ovu zimu bit miran al mi došlo par poslova na starim motorima pa izgubin puno vrimena tražit djelove.Inače ,kad dobijem i zadnji dio posal završin u par dana .N e žurim a ljude odma upozorin da sa sad čeka i na nove djelove više nego ikad prije.
 
Kod nas ih nema puno pa mi zbog toga nije došla ni jedna.Inače san stalno u gužvi pa izbjegavan uzimat poslove kad ih iman več dosta u radioni.Mislija san da ču ovu zimu bit miran al mi došlo par poslova na starim motorima pa izgubin puno vrimena tražit djelove.Inače ,kad dobijem i zadnji dio posal završin u par dana .N e žurim a ljude odma upozorin da sa sad čeka i na nove djelove više nego ikad prije.
A jebiga sad......
Nista strasno
Plocice i novo ulje
Plus napajanje navigacije da ide preko kontakt brave a ne direktno na akumulator(osigurac naravno)
 
Kod nas ih nema puno pa mi zbog toga nije došla ni jedna.Inače san stalno u gužvi pa izbjegavan uzimat poslove kad ih iman več dosta u radioni.Mislija san da ču ovu zimu bit miran al mi došlo par poslova na starim motorima pa izgubin puno vrimena tražit djelove.Inače ,kad dobijem i zadnji dio posal završin u par dana .N e žurim a ljude odma upozorin da sa sad čeka i na nove djelove više nego ikad prije.
Ma zafrkajem se...u mene se nema sta ni pokvarit.
Od 8 miseca lani,do danas...ravnih 400km :D
 
Last edited:
  • Haha
Reactions: Nero
Ma zafrkajem se...u mene se nema sta ni pokvarit.
Od 8 miseca lani,do danas...ravnih 400km :D
Jaci san od tebe duplo
Od 6 miseca lani.....
A kod tebe se nema sta pokvarit neovisno o kilometrazi
To je stroj nad strojevima
A ne talijanski drlozi(osim Multice jel)
 
  • Haha
Reactions: diesel power
Meni cbr-a 600 f i cb 1300sa servisira jukic u solinu, sve pohvale.. prije sam eficu u naseg barbe, aamo mi je malo daleko za ici svaki puta, ali isto sve pet rijeseno
 
  • Like
Reactions: Nero
Meni cbr-a 600 f i cb 1300sa servisira jukic u solinu, sve pohvale.. prije sam eficu u naseg barbe, aamo mi je malo daleko za ici svaki puta, ali isto sve pet rijeseno


Jukić je korektan i odličan, meni je odradio i dvije generalke, ali nije ovlašten.
 
Jukić je korektan i odličan, meni je odradio i dvije generalke, ali nije ovlašten.
Je, stvarno odusevljen s njim, te je imao i jedan dobrociniteljski cin prema meni unazad par godina za koji mislim da se ne sjeca..
Moja greska, poprilicno umoran sam citao forum i nisan skontao da se trazi ovlasteni
 
Evo i malo fotki iz Šage, uredno to sve izgleda, još čekaju nešto opreme za servis:

H2ft8HG.jpg


Koja bomba

I0G2aRL.jpg


oQAbJMe.jpg