Prerada ključeva

Tomos

New member
Mali detaljčić kojemu sam posvetio zadnjih par dana vremena..... :D    Ključevi  od motora i kofera u obliku švicarskog nožića
 
Neznam baš,ja sam se zbog ovakve stvari opet propušio.
Blago pijano izgubilo svežanj sa ključevima od motora,dva auta,tri kamiona,garaže i kuće.
NIKAD VIŠE SVE ZAJEDNO
 
A i pametno je da je kljuc motora mora biti sto laksi tj. da nema teskih privjesaka na njemu ili cak svjezanj kljuceva teski kao jedna cigla. Jer cesto se jave kasnije problemi s bravom (tesko se daje kontakt, otkljucava...) upravo jer se dodatna tezina na bravu povecava s kako s sveznjem kljuceva, kako s brzinom voznje. Za primjer pogledajde kako lagani privjesak na motoru lamata kada vozite 100 km/h ili vise. KAo da zeli ispuknuti kljuc iz brave.

2 Tomos:
Izvedba je za desetku. Za auto dusu dalo.  (y)
 
Ljepo napravljeno ali i praktično samo ne za motor nego za auto  (y)
 
limit said:
Odlično  (y)  ali daj malo slika same izrade. Jel to u kućnoj izradi ili... :misli:  I ja bi tako  :shock:

Nažalost nemam slika izrade, sad vidim da bi bilo i to zgodno stavit.. Izrada kućna , stol, škrip, inox, guma, turpije, brusni papiri i volja. Što se težine tiče prva ideja je bila varijanta od aluminija ali onda ne bi mogao napravit "klik" sistem, inaće ima 116g.

Ne znam, meni je vrlo praktično jer ionako nosim sva 3 ključa zajedno ovako mi ne zveckaju kad su u bravici, izgubio bi ih ovako i onako, a imam ih u kul obliku :wink:
 
Evo mog privjeska, ključevi nisu od motora, od stana su.  :mrgreen:
 
Karabaja said:
Evo mog privjeska, ključevi nisu od motora, od stana su.  :mrgreen:
U svakom slučaju jako originalno a za silu i svrhovito  (y)
 
tomee said:
kaj je to bosna super :misli:
Tak izgleda...za APN idealna bila nekad
 
Lovro Vz said:
Tak izgleda...za APN idealna bila nekad
I dan danas je.  :mrgreen: