Prerada Marving auspuha za Yamahu V-Max

2Good4You

New member
Pozdrav!
Radi se o Marving topovima koji su mi trenutno na motoru. Zvuk mi je samo 2db glasniji od originala, prije toga sam imao originalan, ali prerađeni auspuh koji mi je imao bolji zvuk (dublji i malo glasniji), kolko sam primjetio ovi topovi su šuplji, pa što bi bilo najbolje napravit da se pojača zvuk i da dobije dubinu? Napunit ih i stavit cijev većeg promjera (il kraću cijev)... Zna netko gdje bi bilo najbolje napravit tu preradu u Zagrebu?
Hvala!

Kratak opis:
"MARVING Road 4-2 slip-on Chrome (BS street legal)
Original look chrome replacement slip-on 4-2 exhaust, for those that want to keep on the right side of the law. 2db louder than original whilst being 2" slimmer. Chrome. No Re-jet Required."

marving1.jpg


marving3.jpg


marving2.jpg



 
javi se shacalu ili serdareviću, kontaktiraš ih i jednom i drugom kažeš da ti daju najbolju ponudu, znači serdareviću spomeneš shacala i obrnuto :wink:
u tražilici imaš sigurno kontakt brojeve pa zovi, samo zovi
 
Lovro Vz said:
javi se shacalu ili serdareviću, kontaktiraš ih i jednom i drugom kažeš da ti daju najbolju ponudu, znači serdareviću spomeneš shacala i obrnuto :wink:
u tražilici imaš sigurno kontakt brojeve pa zovi, samo zovi

Hvala!  (y)
Čuo sam se sa Serdarevićem, al bi htio pogledat i alternativu pa ću skočit i kod Shacala...