PRERADA SICEVA po Vašim željama !!!

        Želim Vam SRETNU I USPJEŠNU NOVU 2016. GODINU !!!

                    S poštovanjem,
                                    Vlado ShadowsC
 
Pozdrav iz Dubrovnika,kod Kolege sam primjetio izniman i ukusno uređen Sic od Kawasaki ZZR 1400,pa me zanima da li mi možete pomoći sa mojim Sicem od Kawasaki Z 750 S 2005 god...Ako može i ako imate koju sliku...Unaprijed zahvaljujem...Lijep Pozdrav,Danijel.
 
Sic je kod Vlade  (y)
 
Eto i moj sic je konačno doživio preobrazbu u " The Sic "  (y) . Gospar Vlado je ne meštar , nego gospon umjetnik u svom poslu u pravom smislu riječi . Svaka čast . Moj Bandit više nije neudoban i više neće trnut jajca i cijela njihova bliža i daljnja okolica  :wink: . A i suputnica se više neće stalno klizat na mene , bojim se samo da joj ne bude preudoban , pa me neće više puštat samoga  :021: :D .
Vlado , sic je odličan i ja sam apsolutno zadovoljan . Hvala još jednom na kvaliteti i brzini odrađenog . S moje strane mirne duše preporuka svima kojima je sic neudoban -  (y) (y) (y)
 
Ne sviđaju mi se ti "buhtla" sicevi, ali....rad doveden do savršenstva. Sve ostale viđene prerade, nisu ni do koljena, izgledaju ko neki maturalni rad, naspram Vladinih uradaka... (y) (y)
 
Lando said:
Eto i moj sic je konačno doživio preobrazbu u " The Sic "  (y) . Gospar Vlado je ne meštar , nego gospon umjetnik u svom poslu u pravom smislu riječi . Svaka čast . Moj Bandit više nije neudoban i više neće trnut jajca i cijela njihova bliža i daljnja okolica  :wink: . A i suputnica se više neće stalno klizat na mene , bojim se samo da joj ne bude preudoban , pa me neće više puštat samoga  :021: :D .
Vlado , sic je odličan i ja sam apsolutno zadovoljan . Hvala još jednom na kvaliteti i brzini odrađenog . S moje strane mirne duše preporuka svima kojima je sic neudoban -  (y) (y) (y)

koliko te ispalo krznenih životinja?
 
sid said:
Sic je kod Vlade  (y)

Sic je preuzet od Vlade u dogovorenom roku,

Gresil bi dusu da nekaj proigovorim

sve su svemu Vlado  (y) (y) (y)
 
Lando said:
Eto i moj sic je konačno doživio preobrazbu u " The Sic "  (y) . Gospar Vlado je ne meštar , nego gospon umjetnik u svom poslu u pravom smislu riječi . Svaka čast . Moj Bandit više nije neudoban i više neće trnut jajca i cijela njihova bliža i daljnja okolica  :wink: . A i suputnica se više neće stalno klizat na mene , bojim se samo da joj ne bude preudoban , pa me neće više puštat samoga  :021: :D .
Vlado , sic je odličan i ja sam apsolutno zadovoljan . Hvala još jednom na kvaliteti i brzini odrađenog . S moje strane mirne duše preporuka svima kojima je sic neudoban -  (y) (y) (y)

  Poštovanje, Lando!

            Hvala lijepo na pohvalama i preporuci... Želim Vam, da odvezete puno udobnih kilometara!

            Neko vrijeme me nije bilo ovdje na forumu i vidim da je bilo upita za cijene (što "inbox" - što "javno")...
            Ispod mog "avatara" je svima vidljiv moj broj telefona, pa zar Vam je tako teško nazvati i dobiti informacije koje Vas zanimaju?

            Hvala na razumijevanju i svima lijepi pozdrav!

              S poštovanjem,
                            Vlado ShadowsC Čigir
 
kako radim malo kilometara i to uglavnom po gradu jasno je da nemam kondicije na dulje voznje,

uglavnom Vladekov sic na mojoj ZRinki je odlican,200 km u komadu pa isto toliko nazad u  dva dana i nakon toga na posao i posla motorom,

bez bolova bez ikakvih problema

Prezadovoljan sicem  (y)
 
Poštovani, Sid!

          Drago mi je da si zadovoljan i da se udobno voziš! Hvala i želim Ti još puno sretnih i udobnih kilometara!

          http://www.custom-culture.com/po-los-moto-sic-u-ameriku-po-najbolji-u-zagreb/

          Svima Vam šaljem lijepi pozdrav! Sretno!

              S poštovanjem,
                    Vlado ShadowsC
 
sid said:
kako radim malo kilometara i to uglavnom po gradu jasno je da nemam kondicije na dulje voznje,

uglavnom Vladekov sic na mojoj ZRinki je odlican,200 km u komadu pa isto toliko nazad u  dva dana i nakon toga na posao i posla motorom,

bez bolova bez ikakvih problema

Prezadovoljan sicem  (y)

Otprilike isti slučaj i samnom i mojim Banditom. S novim Vladovim sicom mi nije problem dvjesto km u jednom smjeru i dvjesto nazad u istom danu bez stajanja. S originalnim ni u ludilu nisam mogo bez odmaranja . Vlado  (y)
 
Ivan2407 said:
Jel radite siceve od Vespi?

ShadowV said:
  Poštovanje, Lando!

            Hvala lijepo na pohvalama i preporuci... Želim Vam, da odvezete puno udobnih kilometara!

            Neko vrijeme me nije bilo ovdje na forumu i vidim da je bilo upita za cijene (što "inbox" - što "javno")...
            Ispod mog "avatara" je svima vidljiv moj broj telefona, pa zar Vam je tako teško nazvati i dobiti informacije koje Vas zanimaju?

            Hvala na razumijevanju i svima lijepi pozdrav!

              S poštovanjem,
                            Vlado ShadowsC Čigir
 
Ivan2407 said:
Jel radite siceve od Vespi?
Vlado baš ne čita previše , više radi a manje piše i čita , nazovi ga ali nema toga što ti Vlado nemre napravit  (y)
 
Evo da napisem mali dojam nakon prvog malo duzeg puta (1200 km). Sa original sicom nakon jedno 100 km smo se premjestali po sicu a nakon jedno 300 km bilo je gotovo. Dupe otpalo.

Sa Vladinim cudom, trebalo mi je jedno tjedan dana da se naviknem na sic i od tad 0 bolova. Suvozacica isto prezadovljna. (y)
 

Attachments

  • image.jpg
    image.jpg
    925.5 KB · Views: 546
Motorić ti je sad super.
Da je moj da bi ga u crno, vidija neki dan jednega, predobro izgleda...


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro