prerada Yamhe DT50 u DTR 125, savjeti

bashir

New member
Pozdrav svima, po prvi puta

Slučaj je ovakav imam Yamahu dt50. Stariji motor iz 90. ali meni drag. Liejpo radi i ide, ali nekih 45km/h i uzbrdo je ono loš.
E sad sam ja malo gledao po netu i vidim da je karoserija ovog modela i za dtr125 ista. Samo je mašina drugačija. Pa sam razmišljao da nabavim negdje motor od 125ccm i da ga ugradim u ovaj svoj. Se bi radilo koliko sam do sada proučavao.

No eto da vas stručnije priupitam da li bi to tako moglo ići, i naravno da li netko možda ima mašinu od 125-ce, ako i nema, možda gdj ebi bilo dobro pitati i tako....

Eto hvala svima na mogćim odgovorima
 
Ima moj frend DTR-a i ja mislim da ima još jednu mašinu!
Provjerim sutra pa ti javim ak nije on to već rashodovao!  (y)
 
Brzo na e-bay i kupi cijeli motor, s obzirom na to što tražiš ne bi trebalo biti više od 300e! 8), nađeš kupiš, rastaviš i doneseš što ti treba!
 
Pa ja mislim da ce sve pasati...mada je jako tesko naci masinu! Bar je meni bilo tesko...posto i ja hocu da uradim istu stvar samo sto ha hocu da u apriliu RS 50 stavim masinu od Honde NSR 125 ali mi se nikako neda da nadjem masinu...a sto se tice toga dali je moguce staviti masinu od 125 cm u sasiju od 50 cm,NARAVNO da je moguce samo ti je problem naci masinu.