Prerade plastike za motore u carbon !!!!

crobikerpu

New member
DAkle momci da nedužimo... Carbonske oklope za motore počinjem izrađivati znači kompletne izrade od carbonskih vlakana. Ukoliko nekoga zanima slobodno neka pita šta i kako uz sve to imam preko 50 cca kalupa za motore te haube itd... Prva osoba koja se javi da želi izraditi carbonske plastike za motor dobiva popust znači inače bi vas u trgovini koštale plastika za pistu carbonske plastike preko 1000,00€ Ja dajem prvom koji se javi kompletnu izradu u carbon za 500,00 € Ukoliko nekoga zanima slobodno neka se javi. :D


PS: Slike su samo primjer preuzete sa interneta!!!
 
Prve slike su naljepnice na obićnoj orginalnoj plastici. Ne kužim  :misli: Daj neku svoju sliku kaj si radio da vidimo ruke majstorske. (y)
 
Felge nee  da se nadovežem
ljacmi said:
Prve slike su naljepnice na obićnoj orginalnoj plastici. Ne kužim  :misli: Daj neku svoju sliku kaj si radio da vidimo ruke majstorske. (y)

Zato sam napisao PRIMJER! Čitaj !! što piše :D  :LOL: :LOL: Drugoo slike nemam jer sam peč tek kupio i zato tražim tko bi naručio ;) Ali pošto si dogovorio na temu znači da te zanima?? :D Stoga ajde daj naruči pa čemo staviti slike :D  :LOL:
 
dovla said:
Jel radis karbonske felge ?

Ai vidim da si se nadovezao na temu ljepljenje carbona na kacigu .... Pošto vidim da si tu neznam valjda da ispituješ i zajebavaš ljude nađi drugi forum molim te :wink: ;)
 
Mislim da on ipak cilja na jednog inžinjera iz okolice Kvarnera  :D A ak daješ primjer fala bogu na netu ima slika BAŠ carbonskih dijelova tak da ne kužim kak ti se nije dalo dati neku vjerodostojnu sliku nego prvu na kaj naiđeš. I ne se tak odmah dizat na noge i osječat uvrijeđeno.  :palacdolje: A ak si kupio peć svaka čast . Daj baci koju sliku iste  (y)  I ak već imaš peć poćni radit bar prvo blatobrane i takve pizdarije da se malo ispraksiraš , a imat ćeš i lager odmah pa stavi u njuškalo i ostale oglasnike . Jer teško da će ti netko dati i 500ojra  ak ne vidi neke rezultate prije  (y)
 
crobikerpu said:
Ai vidim da si se nadovezao na temu ljepljenje carbona na kacigu .... Pošto vidim da si tu neznam valjda da ispituješ i zajebavaš ljude nađi drugi forum molim te :wink: ;)

Oprosti odoh iz istih stopa! (y)

a bas bi repliku alpina carbon matrixa.. :(
 
cro..koliko bi dosla cca prednja hauba za citroen ax?
 
Mene zanimaju fotke kako će to ispasti. Prošla su vremena kad su neki "proizvođači" prodavali muda pod bubrege, današnji karbon mora biti kirurški precizno izrađen. :mrgreen: