Pretvarač inverter 24 V-220 V

barba

Well-known member
Tražim pretvarač za kučnu upotrebu ,novi ili polovni. Crkao mi i sad sam u gov...a .Bio je jačine 4000 W- sa maximumom od 8000. Može i slabiji.Ako nekom smeta nek se javi i stavi cjenu.Unaprijed Hvala
 
Tražim pretvarač za kučnu upotrebu ,novi ili polovni. Crkao mi i sad sam u gov...a .Bio je jačine 4000 W- sa maximumom od 8000. Može i slabiji.Ako nekom smeta nek se javi i stavi cjenu.Unaprijed Hvala
da pitaš na artas forumu, ili ako nisi regan mogu ja pitati?
 
da pitaš na artas forumu, ili ako nisi regan mogu ja pitati?
Jesam ,Hvala.Tamo sam kupio i 2 vjetrenjače i skroz sam zadovoljan.Sve kupljeno kod njih se višestruko isplatilo. (y)
 
Moram dodati da i jedan UPS od 24v 220 v 1500w može bit interesantan. :mrgreen: (y)
 
Imam ti ja Mastervolt 24V 2500W posudit dok ne nabaviš.

Nije na prodaju
 
Ma šlepan se sa jednim UPS-om od 1500 W al ne može pokrenit cetrifugu na mašini od pranja pa svaki put moran upalit generator. Inače ,komp rasvjeta i tele sa frižiderom funcionira .Fala ti na ponudi.Provat ču popravit inverter ali ako mi mosfeti i kondenzatori dođu puno kuna onda iden na nešto polovno .Nadam se struji u proliče. (y)
 
👍

Ako zatriba ponuda i dalje stoji. Meni triba za jedan projekt koji još sigurno godinu dana neće doći na red.

A i da struja napokon dođe 👍
 
👍

Ako zatriba ponuda i dalje stoji. Meni triba za jedan projekt koji još sigurno godinu dana neće doći na red.

A i da struja napokon dođe 👍
Ivane,nisan se opija od daleke 69 al kad dođe struja očuuuuuuuuu. 😂 😂 😂
 
Zaboravija napisat.Došla je struja do mene i malo dalje al nikako da skoći priko zida u moje dvorište.:mrgreen:
 
Bija san spreman za skok al mi sin odlučija studirat u ZG pa je potribno završilo u raznorazne potrepštine.Ma bit če bolje ,kaže Bore, nepopravljivi optimista. :mrgreen: (y)
 
Ma možda je najbolje dignit cjene i kupit novi.Znam od koga ču počet. :mrgreen: 😂 😂 😂 😂 😂 :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: cadjo
Još uvik san na mukama.I sama info je korisna.Snaga i cjena su bitne. :mrgreen: (y)
 
Još uvik san na mukama.I sama info je korisna.Snaga i cjena su bitne. :mrgreen: (y)
Moga si zovnit Jozu da popravi tog pokvarenog.
Ako i ne uspije, bar će ti ispričat kako se proizvode (od rudače do gotovog proizvoda).

😁😁😁
 
Rastavija san ga ali se ništa ne vidi izgoreno.Minjat sve u šta se sumnja ne vodi prema sigurnosti da če funcionirat.Popravija san ih nekoliko do sad al ovaj bi mi moga poist 1000 kn materijala a da na kraju opet ne radi.Integralna kola ,čipove, ne mogu minjat ,sve je minijaturno. :mad: :mrgreen:
 
Pogledao i opet sumnjam u te cifre.Gledao sam i neke druge al pošteno ,tu mora bit neka prevara ,jer pretvarač koji imam momentalno u kvaru je 4000 w konstantno a 8ooow na nekih 30 sec.Ima 11 kg težine hrpu pristojnih komponenata.Kablovi za napajanje su debeli ko srednji prst ( :mad:) i vidi se kvaliteta.Ovi šta se danas prodaju su igračke koje bi sa tim kablovima odmah ispustli onaj poznati bijeli dim.:mrgreen: Jednog sam kupio prije par godina i na njemu je pisalo da je snaga 4000w.Bio je tu kao rezerva.Nije mogao pokrenut ni 1000 i to postepeno , ne elektromotor.Trajao koliko je i vrijedio.Prevara.Vidio sam i da WISH prodaje al mi prika rekao da se gube paketi i da nekad nikad ne dođu,a plačanje unaprijed.o_O Hvala ti .
 
to su ,,bureki,, barba, za taj kikiriki se nemre dobiti pravi inverter
 
  • Like
Reactions: Igor28