Prevara Hrvatskih-autocesta

ZOKA

New member
Jedna od glupljih prevara i to na oci cjele nacije.
Auto put Rjeka - Zagreb koji se sutra otvara, dug je 146km. Mislite da su ga zavrsili :?: Ne nisu, tek ce sutra bit gotovo 90km pravog auto puta onih ostalih 50-tak ce bit gotovo tek 2008.g. Cjena ce bit 54kn za 146km auto-puta, ali zaboravili su spomenit da bi trebali naplacivat samo onih 90km. Trazili su povecanje cjene auto-puta na 33 lipe po kilometru, po mojoj racunici ispada 60 lipa po kilometru :!: :?: :!:
Zakljucak; izgleda stvarno da ovom ludilu i prevarama nema granica.
Ko voli nek izvoli ja ga sigurno necu placat!!!!!!
 
zna se da su kurve i lopovi i da nas samo potkradaju, ovo me uopće ne iznenađuje...
 
Ja se ni ne vozim po autoputu, dosadno mi je... 8)
 
Auto put ???? :shock:
Jel to ono vise traka u istom smjeru ???? :shock:
Nema toga kod nas decko :mrgreen:

P.S. E sad cemo vidjeti tko u autima gleda u retrovizor :mrgreen: :mrgreen:
 
Ja ga nisam nikada platio niti cu ga platiti , a vozim se po njemu :mrgreen:
A dionicu Tuhobic - Kupjak nam je gradio nas dragi prvi precjednik Hrvatske DR. FRANJO TUDMAN i njegovi puleni LJUBO CESIC ROJS i ANTE ROSO ali ROSU su na vrijeme (na nasu srecu ) SJEBALI :mrgreen: :mrgreen:
Kao sto su nas sjebali sa Istarskim Y Francuski BUIGE i Gosp. SARINIC koji nisu zavrsili , ali zato fino naplacuju Tunelarinu za Ucku 25 kn u jednom smjeru za motor , a skrivaju se pod firmom BING :evil: :twisted:

A kolko ce onda kostati Auto cesta Zgb - St kad ju SVRSIJU :?: :evil:
 
Ma platil bi ja i 156kn da se ta lova nekam ulaze i da ceste valjaju. Ovak dok oni tu lovu trpaju sebi u dzep a ceste su kriminalne nema sansi.
 
Grawe said:
Ma platil bi ja i 156kn da se ta lova nekam ulaze i da ceste valjaju. Ovak dok oni tu lovu trpaju sebi u dzep a ceste su kriminalne nema sansi.

Ma vozim se i nista NE PLACAM jel tako Druze Cigara :?:
A druga stvar zasto su motore stavili u istu grupu sa luksuznim automobilima :?:
Mi imamo dva kotaca i 150kg , a oni cetri i najmanje 600 kg pa ko vise trosi i dere cestu :?:
 
Slavek Francuz said:
A druga stvar zasto su motore stavili u istu grupu sa luksuznim automobilima :?:
Mi imamo dva kotaca i 150kg , a oni cetri i najmanje 600 kg pa ko vise trosi i dere cestu :?:

Potpisujem...totalna nepravda!
 
Pa to da je ista cijena za aute i motore nije nova stvar.Od kad imamo tzv."autoceste"plača se jednaka tarifa.Da je nepravda,JE,a i to bi mogli uključit u onaj prosvijed i pitat ih po kojoj računici spadamo u istu kategoriju s Genscherima i ostalim tenkovima?Možda misle da motore imaju samo "tatini sineki"i da je to luksuz,pa nas treba oderat ko majmune(ne znam čemu ono "KO").Inače vozim 20g. starog jugića,samo zato što ne mogu imat bolji auto i bilo kakav motor,pa sam izabrao motor,a auto kakav-takav,važno da se kotrlja :mrgreen: UH,mogo bi pisat do sutra i ne bi bil gotov.Dosta,tlak mi se digne na 200.Bok.
 
Koko said:
Pa to da je ista cijena za aute i motore nije nova stvar.Od kad imamo tzv."autoceste"plača se jednaka tarifa.Da je nepravda,JE,a i to bi mogli uključit u onaj prosvijed i pitat ih po kojoj računici spadamo u istu kategoriju s Genscherima i ostalim tenkovima?Možda misle da motore imaju samo "tatini sineki"i da je to luksuz,pa nas treba oderat ko majmune(ne znam čemu ono "KO").Inače vozim 20g. starog jugića,samo zato što ne mogu imat bolji auto i bilo kakav motor,pa sam izabrao motor,a auto kakav-takav,važno da se kotrlja :mrgreen: UH,mogo bi pisat do sutra i ne bi bil gotov.Dosta,tlak mi se digne na 200.Bok.

Potpisujem i slazem se , treba im jebati oca i mater , kriminalci i lupezi :evil:
 
Potpisujem i slazem se , treba im jebati oca i mater , kriminalci i lupezi :evil:[/quote]

Da,moj prijatelju.ali za njih smo MI divlja horda,kriminalci i lupeži,koji su dobri samo za deranje,tabanje i po mogućnosti za zatvor,jedino kad treba uzet lovu,onda nas malo pustit da to zaradimo,a oni da nam to brzo otmu i opet zatvore u žicu :chainsaw: .Najbolje bi bilo da motore objesimo na zid garaže i jednom godišnje samo platimo regu,cestarinu,eko test,prireze i poreze na luksuz,a da se vozimo u stočnim vagonima :evil: .UH.Bok.

p.s. nisam protiv plačanja rege i ostalih gluposti,ali u nekakovom realnom omjeru naspram ostalih vozila i vremena u kojem možemo koristiti motor(mogućnost registracije od cca 3mj.pa na dalje).Tko hoće vozit svih 12mj.nek si plati regu za cijelu god. itd.