PREVISOK SAM

sekoslav

New member
na beverlyu 300/350 što želim kupit mi se sve sviđa osim što se stalno odbacujen nogama prema nazad, dakle fali mi par cm da mi bude ugodno, moje pitanje glasi je li mogu ja sam maknit tih par cm spužve što stoji iza donjeg dijela leđa na onom prijelazu i tako dobit tih par potrebnih cm. Sad jel što opasnije vozit ako si tako više od iza s obzirom da težina onda više pada na zadnju stranu nego na sredinu
 
Jel to gledaš malo starijeg kupit? Na novom (unazad 2-3 god) su izbacili taj umetak na sicu...

Ja sam sebi skinuo i bolje mi je bez toga... A ima me
 
ne, mislim uzet noviji i na knap mi je nekako, umetak postoji i na novima iako manji nego prije ali doboljno da klizin prema naprid stalno. kako misliš "skinuo" jesi sam sic korigira pa tapecira,
ima i mene 194 cm i 90 kg
aj spasi sa odgovoron, jer za ove pare nema bolji motor a jebe me tih par centimetara
 
Ako nemas problema di sa nogama stavi nesto protiklizajuce. Bez i sa svakako ces klizati na kocenjima
 
sekoslav said:
x max 300 novi 40x je udobniji od beverlya, al skuplji i manje hp

Je al je kompletno drugačiji. Noge su kompletno naprid, meni nikako ne paše položaj sidenja, nekako ki u fotelji, osobno mi se ne svidja...

Moj je stariji tip, i ovaj komad koji je kao naslon se može maknit pa dobiješ više mista. Sad sam to maknuo i više mi paše jer mogu dati guzicu nazad i onda kolina ne zapinju.
 

Attachments

  • IMG-20200317-WA0008.jpg
    IMG-20200317-WA0008.jpg
    306 KB · Views: 107
ne more se skinit na ovom što san ja u dućanu vidija, slika san danas baš ali ne znan sliku odi stavit