Pribislavec kraj Cakovca

Status
Not open for further replies.

Robert S

New member
Dana 29.9.2006. u 23,30 u Pribislavcu, Sasa Calopek (1983) iz Cakovca zbog neprilagodjene brzine u blagom lijevom zavoju izgubio je nadzor na motociklom, sisao van s kolnika i udario u betonski most, a potom u metalnu ogradu i betonski stup. Od zadobivenih ozljeda Sasa je na mjestu smrtno stradao.

Sasu nisam osobno poznavao, al nek pociva u miru.
 
Evo sad mi je na poslu rekel kolega pred čijom se kućom to desilo.

Veli da je motorist dolazil iz sporedne ulice i skretal lijevo, zahvatila ga
bankina, da se još par kuća vozil po travi i zaletel kak je Robi rekel.

On nije videl kak je zletel, al veli da je jako zružilo i da dok su susjedi
došli pomoć motoristi da su rekli da je već mrtav.
 
Robert S said:
Dana 29.9.2006. u 23,30 u Pribislavcu, Sasa Calopek (1983) iz Cakovca zbog neprilagodjene brzine u blagom lijevom zavoju izgubio je nadzor na motociklom, sisao van s kolnika i udario u betonski most, a potom u metalnu ogradu i betonski stup. Od zadobivenih ozljeda Sasa je na mjestu smrtno stradao.

Sasu nisam osobno poznavao, al nek pociva u miru.
..i to s prijateljovim motorom,zato nikad nemojte posuđivat motor..R.I.P.
 
isao je iz prib. prema stefancu...
i rijec je o cbr-u...koji je u vlasnistvu jednog decka (mog frenda) iz nedelisca!!!!
 
Nichael_SM said:
isao je iz prib. prema stefancu...
i rijec je o cbr-u...koji je u vlasnistvu jednog decka (mog frenda) iz nedelisca!!!!

nema sanse da je isal prema stefancu, zivim malo dalje i bil sam tam...
 
Fat_Joe said:
nema sanse da je isal prema stefancu, zivim malo dalje i bil sam tam...
neznam....ja velim samo ono kaj mi je frend rekel koji s je neka rodbina s njegovim bratom! :(
a sad kako bilo  bilo....mladog decka ;nazalost;vise nema i tu nema pomoci,,,, :(
 
navodno je izlazil s ove male ulice na sredini kružića i išel prema glavnoj cesti (čakovec-belica)
na drugu stranu od štefanca. slikica je s tportalovog tel imenika al mislim da se more skužit ti se
to desilo.
 
Fat_Joe said:
navodno je prije bil u Stefancu u Bijeloj Ruzi...

sprovod je danas u pol 4...

to sam i ja danas čul i da nije baš bil u trezvenom stanju,

zna možda tko službeno dal je bil pod utjecajem il ne?
jer nema smisla pisat ono kaj je bilo navodno, jer mi se čini
da nije ni izlazil s te sporedne ulice neg je direkt z štefanca dojuril
s velkom brzinom (jer vele da su ga netom prije tog vidli v bijeloj ruži)
i da ga je bankina prijela.
 
Hevinio said:
to sam i ja danas čul i da nije baš bil u trezvenom stanju,

zna možda tko službeno dal je bil pod utjecajem il ne?
jer nema smisla pisat ono kaj je bilo navodno, jer mi se čini
da nije ni izlazil s te sporedne ulice neg je direkt z štefanca dojuril
s velkom brzinom (jer vele da su ga netom prije tog vidli v bijeloj ruži)
i da ga je bankina prijela.

Doletio iz smjera Stefanca. Zavoj je blagi i prakticki ga nema, produzio ravno i udario u mali betonski mostic za odvodni kanalic te uatim u ogradu. Mladost, neiskustvo, brzina (alkohol?) i noc. Uvijek je tragedija kada mladi zivot zgasne. Vidio mjesto nesrece danas i to jetragedija koja tjera na razmisljanje da se to moze desiti i meni. Zato nikada ne gazim po naselju, a po noci do 40% sporije vozim.
 
Ja sam danas prolazil tud i nisam nikaj videl. Baš su prokopali cestu. Valjda su sve maknuli prije. U svakom slučaju šteta za mladi život(ali poprilično glupo ponašanje). Morali bi, ako to već neko i nije prije spomenuo, napraviti neki post o sigurnosti u vožnji gdje bi iskusni vozači (a fala Bogu ima ih na forumu) dijelili savjete neiskusnim vozačima (taj sam) o sigurnoj vožnji (nešto poput škole sigurne vožnje samo u tekstualnom obliku). Možda neki savjet pomogne u škakljivoj situaciji, pa možda se neće tako često dešavati ovakve tragedije.
 
prokopali su dalje kod industrijske... ovo ti je prije, vidi se ulje po cesti i svijece kod ograde..
 
eh da....jucer mi je frendu umro djed od infarkta....vozio je apn-a 6 i italscooter-a sprovod je bio danas u 14h u novom cicu.....
 
Status
Not open for further replies.