PRIČA JE TU..U MOM SNU

any009

New member
E da..priča je tu,ali vi do nje ne možete doći. Zašto? Zato što moja največa želja ispuni se sami dok spavam na nekoj podlozi, i hrčem da svi bježe od mene. Moj san najbolji dio moga života....Predamnom Autocesta, velika brzina, mnoštvo auta...samo jedan motor-moj motor. Vjetar mi puše i nosi kosu koja leti iza mene zadovoljan baš kao i ja, osječam kako mi hladnoća para kosti i kako se onaj zadovoljni osmjeh na mom licu što se vozim na motoru zaledio od hladnoće. Nije važno jer ja se vozim... Noge su mi vruče. asfalt je vruč..milijon guma na njemu..no samo jedne prave i najbolje-gume mog motora. Ljetne gužve, svi čekaju kolone..skapavaju od vručine...a ja se vozim i vozim jer moj motor svugdje može proči..gledaju me tako zavidno. Mislim u sebi: " Ma samo gledajte". Hvatam zavoje, skližem se po cesti, dolazim na domak smrt..no moj motor je pravi i opasnosti nema. Stižem na odredište, upalim tv..svi oni ljudi znoje se na istom mjestu čekajući u koloni...Volim svoj motor jer ja sam već doma.
Budim se..gledam..ali mog motora nema. Sa suzom u oku mirim se s time da je to bio samo san,ali ipak moj motor je najbolji. Ne može mu biti ništa, jer je on samo u mojim snovima.
 
Priča mi je dobra za nekog pijanog meteorološkog pripravnika...

Vani su vrućine, cesta je vruća, svi skapavaju od vrućine, a njemu hladnoća para kosti (  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: ) i osmijeh mu se zaledio od hladnoće...   :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Ljetne su gužve, svi čekaju u koloni, a njega čeka brzina...  :shock: :shock: :shock:

"asfalt je vruč..milijon guma na njemu..no samo jedne prave i najbolje-gume mog motora."  Prejebenoooo...  :LOL: :LOL: :LOL:

"dolazim na domak smrt.."   (y) (y) (y)

"Volim svoj motor jer ja sam već doma."    :LOL: :LOL: :LOL:

Dajte mu nagradu, apsolutno ju je zaslužio... (y) (y) (y)  ili nije?? Obzirom je priznao da nije imao kacigu...
 
zakaj si isla autoputom, bolje ti je starom cestom :mrgreen:
 
pa nemojte tako...ljepo je zivjeti u snovima... :crazy:
bili oni hladni i vruci :shock: :misli:

:eek:hne:



:mrgreen:
 
Nelly said:
A kad se probudiš iz sna onda malo pričaj u predstavljanje korisnika

:lolcry:

imam feeling da se netko stidi svojih uradaka pa je nabrzinu rego novi nick ? :confused2: a mozda i nije? mozda su i u sumi...


no, tko god da je - angazirati lektora prije ozbiljnijih izdavačkih pothvata...   :paper:

i ne moras se odma ljutiti, spradanje je dio svakodnevice na forumu...  :mrgreen:
 
Jos ce nam padobranac odnijet nagradu  :sadblinky: 

:rofl:
 
2fast4you said:
:lolcry:

imam feeling da se netko stidi svojih uradaka pa je nabrzinu rego novi nick ? :confused2: a mozda i nije? mozda su i u sumi...


no, tko god da je - angazirati lektora prije ozbiljnijih izdavačkih pothvata...  :paper:

i ne moras se odma ljutiti, spradanje je dio svakodnevice na forumu...  :mrgreen:

Mislim da su ipak u šumi 8) možda ste ipak malo pregrubo počeli komentirati priču... :misli:
 
hhahahahahhahahahhaha  pa napalio se coek na tvoju pricu pa nema price u sushtini
 
:no: no coment
 
a možda joj (?) je neko ubacio nešto u piće...? :mrgreen:
 
i gdje nestade slavna spisateljica? :confused2: