Priča o jednom vlasniku jednog eMZe koji je to jednom bio a sada više nije

Originalno    (y)
 
Lazo aka Svakak je posebna i svakako pozitivna osoba, dok ste s njime u društvu jednostavno ne možete ostati ravnodušni.

Volja i ljubav čovjeka prema motorima i foto je nemjerljiva...jednostavno se u priči zanese, morate ga gledati (slušati) s kojim oduševljenjem i znanjem vam prepričava sve do najsitnijih detalja.

Pozdrav iz Kutine, svakako nastavi i dalje tako, nadam se da se uskoro ponovno vidimo  :skuter:.

LP,
Dado

P.S. Q sve čestitke na ekstra priči  (y)


 
Q said:
Zahvaljujem od srca na pozitivnom feedbacku (y) i držite mi fige danas, nakon ručka su poljski putovi Slavonije samo moji :evil:
(nažicala sam vožnjicu na Merkuru)

Ukratko - vožnja je završila zavarivanjem nogara  :mrgreen:

varenje01.jpg


varenje02.jpg


varenje03.jpg


varenje04.jpg


varenje05.jpg


varenje06.jpg


varenje07.jpg


varenje08.jpg


varenje09.jpg


:evil:
 
krasna priča....no svaki put se štrecnem kad pročitam ovo Lazić...odmah se sjetim našeg tajnika na R1,vjerojatno je njega gledala sa drvenjaka :LOL: :LOL:
svakak i Q...puno vam kilometara želim na Merkuru (y)
 
Debeli said:
Ukratko - vožnja je završila zavarivanjem nogara

Awwwwww.... ovo je tvoj način da pokažeš meni (i svijetu) da sam bolji fotograf nego vozač Merkura, a?

:lipotan: (savršeni smiley ad hoc)

varenje09.jpg


...

Znam :mrgreen:

Oracle, sretno i tebi na Bandidosu :thumbup:!
Proričem ti da ćeš u skoroj budućnosti negdje u zoni drvenjaka čuti bezdušno iživljavanje na gasu :mrgreen: (šifra: sirovina teška)

Karolj, voziš li štogod?
BTW koliko te Lazić platio da ovo napišeš?
 
Q said:
Awwwwww.... ovo je tvoj način da pokažeš meni (i svijetu) da sam bolji fotograf nego vozač Merkura, a?

Karolj, voziš li štogod?
BTW koliko te Lazić platio da ovo napišeš?

:misli: trebao sam prije naplatiti nego pisati :)

Položio u 6 mj. A1 i zbog novog zakona sada opet idem na A kategoriju, ali na trošak autoškole :x
Za sada sam si nabavio opremu, a za slijedeću sezonu ide motor...u planu je Suzuki GSX 650 F

Poz,
Dado
 
dobro ispričano (y)
a slike varenja izgleda ''zvjezdani ratovi'' (y)
 
Prica ti je popriicno dobra i vjerojatno ce biti favorit ovdje.
Nekoliko odlicno opisanih situacija, racenica nakon kojih sam se
smijao nekoliko minuta.
Ipak, poznavajuci tvoj stil, mozes bolje.
NHF  :D
 
Ovo se zove život i storija. Ekipa svaka čast. Samo tako dalje  (y)
 
Odlična priča  (y)

svaka čast  (y)  :biker:
 
Priča je odlična, ne toliko da mi je zanimljiva, već cijenim ljude koji vole ono što imaju, i drže do toga, iako to nije "nešto najbolje"!
Uz to, slike su predobre!one slike varenja bi mi dobro došle za wallpaper!
(y)
 
super Q piše!!  (y)

baš mi se sviđa... :mrhappy:

sve mi se čini da će se sljedeći tekst zvat: "Priča o jednoj vlasnici motora koja je to prije odbijala bit, a sada je došla na svoje"  :mrgreen: :wink:
 
E ludi ste mi oboje!!!

Nisam vas davno video... mogli biste se provozati do nas na Merkuru, a?
 
Sreća je u malim stvarima, jel tako? Sigurno ste bili sretniji na Tomosu nego na Merkuru sada! Gledam to od sebe, kad smo se Paola i ja vozili i ''putovali'' na YBR-u 125 bilo nam je puno ''napetije'' nego sada na Stromu.

Lijepa životna priča! A još nije gotova! Što je sljedeće?  (y)  (y)  (y)
 
miha_vg said:
Sreća je u malim stvarima, jel tako? Sigurno ste bili sretniji na Tomosu nego na Merkuru sada! Gledam to od sebe, kad smo se Paola i ja vozili i ''putovali'' na YBR-u 125 bilo nam je puno ''napetije'' nego sada na Stromu.

Zapravo mi je najlijepše bilo đirati na MZ-u, jer je svako putovanje, bilo kraće ili duže, bilo doživljaj. Nikad nisam išao nekud radi tuđih pogleda, ali jednostavno na MZ-u je bilo teško biti nezapažen, gdje god staneš uvijek ima netko tko ti priđe i počne svoju priču kako i on ima ili je imao MZ-a. Poseban je to motor.
XT je čista konfekcija, ali mi dopušta điranje po brdima i blatu, što s MZ-om nije išlo.