Prijava gubitka vozačke, izdavanje nove...

Ace

Active member
... iz, daklem, praktičnih razloga bitno mi je znati koliko dugo čitav proces od prijave gubitka do izdavanja nove vozačke dozvole traje? Negdje na forumu.hr pročitah da je po srijedi nekakav dan-dva, no opet, bitno mi je točno znati koliko dugo čitava zajebancija traje. Kada se zahtjev za izdavanjem nove vozačke dozvole predaje regularno, a koliko ako se predaje žurno? Imade li tko iskustva iz prve ruke?  :mrgreen:

P.S. Tema nit je za birtiju nit je za kaj drugo. Na info pultu se ne da postati. Bilo bi zgodno kad bi moderatori dozvolili postanje u toj temi.  (y)
 
Najbolje je prijavit gubitak vozacke na vrime...dok jos imas  vazecu vozacku...tako kad ti ovu oduzmu,imas drugu i opet si uredan i sve je po zakonu :mrgreen:
 
infinity said:
Najbolje je prijavit gubitak vozacke na vrime...dok jos imas  vazecu vozacku...tako kad ti ovu oduzmu,imas drugu i opet si uredan i sve je po zakonu :mrgreen:

to je nekad prolazilo, sad si u velkim sranjima ak te skuže  :?  a skužit će te 100% jer svakog kod zaustave i provjeravaju  :wink:
 
Ako se dobro sjećam...do izdavanja drugog dokumenta...trebalo je prijavit gubitak...paaaa se čekalo da se to objavi u narodnim novinama.. i tek tad si mogao dobit drugi...dakle ziher nije riječ o dan dva :D
 
Nema nikakvih Narodnih novina i čekanja objave oglasa, nikakvih "odvojenih" prijavljivanja gubitka i slično (barem ne u Zd i Zg, a tako bi trebalo biti svuda).
Direktno se odlazi na šalter gdje se izdaju nove vozačke i tamo se samo ispunjava izjava o gubitku nakon čega se izdaje uvjerenje ako je riječ o redovnom, a ne žurnom postupku...
http://www.mup.hr/main.aspx?id=5338

Ako je riječ o krađi, onda se odlazi u policijsku postaju i blablabla....
 
infinity said:
Najbolje je prijavit gubitak vozacke na vrime...dok jos imas  vazecu vozacku...tako kad ti ovu oduzmu,imas drugu i opet si uredan i sve je po zakonu :mrgreen:

Ovo oduzimanje, da li ti bas uzmu vozacku ili samo unesu u sistem zabranu za odredjenu kategoriju?

Pitam onako.... :LOL:
 
flugo said:
Ovo oduzimanje, da li ti bas uzmu vozacku ili samo unesu u sistem zabranu za odredjenu kategoriju?

Pitam onako.... :LOL:
Ostane ti sve u rukama. Fizički.
Onako.... :mrgreen:
 
Ace said:
... iz, daklem, praktičnih razloga bitno mi je znati koliko dugo čitav proces od prijave gubitka do izdavanja nove vozačke dozvole traje? Negdje na forumu.hr pročitah da je po srijedi nekakav dan-dva, no opet, bitno mi je točno znati koliko dugo čitava zajebancija traje. Kada se zahtjev za izdavanjem nove vozačke dozvole predaje regularno, a koliko ako se predaje žurno? Imade li tko iskustva iz prve ruke?  :mrgreen:

P.S. Tema nit je za birtiju nit je za kaj drugo. Na info pultu se ne da postati. Bilo bi zgodno kad bi moderatori dozvolili postanje u toj temi.  (y)

Ja ostao bez svih dokumenata pa tako i vozacke, imam sve kategorije A_B_C_D_E
Otisao u narodne novine, predao oglas, sa potvrdom otisao na pandure (Zadar) i sve rijesio u 5 minuta a ne par dana!
Eto iz prve ruke  :mrgreen:
 
Hrvoje said:
Nema nikakvih Narodnih novina i čekanja objave oglasa, nikakvih "odvojenih" prijavljivanja gubitka i slično (barem ne u Zd i Zg, a tako bi trebalo biti svuda).
Direktno se odlazi na šalter gdje se izdaju nove vozačke i tamo se samo ispunjava izjava o gubitku nakon čega se izdaje uvjerenje ako je riječ o redovnom, a ne žurnom postupku...
http://www.mup.hr/main.aspx?id=5338

Ako je riječ o krađi, onda se odlazi u policijsku postaju i blablabla....

A mene su bas u Zadru slali u narodne novine da dam oglas, pa kod pandura na izjavu i na salter po novu..
Meni su maznuli dokumente u inozemstvu
Bilo je to prije 3 godine, mozda se otada sta promijenilo...
 
Zog said:
Ja bi da oglas na "Njuškalo". :misli:

Bi i ja da ima vajde da povratim onih 25.000 ,- kuna koliko me igra sveukupno kostala
No jebi ga, nema povratka pa tako idemo dalje ....
 
Bubi, upravo to me zanimalo! Thanks! :mrgreen:

Sent from my HTC One using Tapatalk