Prijedlog skuterašima u Zagrebu !!!

Status
Not open for further replies.
ma radim ujutro a mozda i dodem poslje tekme malo da se prodiram..
 
ajde pa se javi, bit ce moj skut tamo ili me cimni na mob ako nebude skut tamo jel ga uvijek netko voza :D
 
ma popio par pivi pa neznam vidit cu..
 
Fran Mirtl said:
ma bit ce ekipe, frend uzeo novi auto pa da njega malo vidim (clio 197) i malo tak :D
ajde damir dodi, uzet cu ja fotic s sobom pa da puknemo par slika dva najljepsa skutera na trzistu.

tekma me bacila u bed nisam nis mogo..pa sta ga prodajes?
 
Fran Mirtl said:
a jebiga dodi danas :D
prodjaem ga jel m itreba novaca jebiga :)
Pa slomio si se dok nisi nasao sta ti najbolje odgovara, stvarno je neka sila. Ili si ko neki shvatio da to bas i nije za tebe. :misli: :misli:
 
bilo bi to super za forumase koji nismo iz zg-a da znamo di treba doc kad je neko dogadanje!
 
inace primijetio sam danas i jos par puta da se valjda ekipa i s svijetskutera.com (ili nekog slicno sajta tipa skuteri_za_decke_do_16god.com) okuplja na billi ili bar tamo dolazi, jel uredno vidim da dolaze decki s obojanim runnerima s neonkama i tak :D
 
Pozdrav  :wink:

Svim zainteresiranim za druzenje danas navecer ( 23.06.2008 ) objavljujem :

Mjesto  : Maxi pub na Borongaju ( posto nije bilo drugih prijedloga ostajemo pri toj lokaciji )

Vrijeme : 20:00

Nadam se da ce biti zainteresiranih  (y)
 
Fran Mirtl said:
a kaj je s mojim prijedlogom? :D
billa @ rotor

Nis  :mrgreen:

Danas je u Maxi pub na Borongaju ko moze nek doleti  :wink:

Uostalom, mozemo otici na nekoliko lokacija pa vidjeti koji nam vise pase, tako da bi sljedece druzenje moglo biti kod Bille  (y)
 
a dobro :)
meni je 8 malo prerano tako da cu probati doletiti kasnije ili nes makar bi mi ivse billa pasala :p
aj vidimo se mozda :D
 
i meni je rano to..zbog posla pa bi i ja doso na bilu malo ako ces bit tam..
 
dobro pasalo bi mi poslje 9 pa ti cimnem sms
 
Evo vrratili se s cuge prije nekih pola sata..

Na cugi su bili vbambic, bobaCH i ja ..malo si pospikali  (y)

Moram priznat da je Max pub ok, ima dobar parking, malo je svjezje zbog blizine Maksimira i zelenila iza pub-a, pa je druzenje u ovim vrucim danima/nocima olaksavajuce i ugodno  :wink:
 
Ja sad dosao doma, na billi se nasli damir_zgb i ja :D
meni nazalost ovo vjerojatno prvi i posljedni (za neko vrijeme barem) miting posto ce mi skut valjda biti sutra kaparen...
 
novi gazda ce biti zadovoljan njime jer se lijepo cuje..
 
Bamby i Full88 dogovore sastanak tu-i-tu i onda se netko od vas sjeti napisati post da je to ok ali da budete vi išli na Billu... :LOL:

Glavno da je ekipa složna  8)
A i komentar tipa - daleko mi je ovo ili ono..Kaj vam treba meeting point biti iza kuće?..Nemate šaru pa se bojite murje, nema love za 5 km vožnje ili kaj? Ne kužim to, ali kužim da od dogovora "skuteraša" najvjerojatnije nikad nebu bilo niš'!
Dosta vas samo laprda o nekakvim vožnjama, putovanjima, a kad se treba otfurati 5 km kroz grad na meeting onda je to veliki problem.

Ali stvari se kristaliziraju polako. Već se nazire tko je za akciju a tko klepeće jezikom u prazno.
 
Status
Not open for further replies.