Prijedlog skuterašima u Zagrebu !!!

Status
Not open for further replies.
AndreyA said:
da nisi na cro fiat forumu  8)

nisam, od auto foruma sam na hrawebu a ni ne vozim fiata :d
a tako i tako svi forumi manje vise se skupljaju na billi, jedino se opelasi skupljaju tamo na lanistu ali ponekad i na billi.....
 
Fran Mirtl said:
nisam, od auto foruma sam na hrawebu a ni ne vozim fiata :d
a tako i tako svi forumi manje vise se skupljaju na billi, jedino se opelasi skupljaju tamo na lanistu ali ponekad i na billi.....
vidiš to nisam znala  :misli:
 
a da skuteraši jednostavno otvore svoj birc  :LOL:, i trebal bi bit na sjevernoj strani, ovak JA moram proč cjeli grad  :jesus:
 
Poggiali said:
a da skuteraši jednostavno otvore svoj birc  :LOL:, i trebal bi bit na sjevernoj strani, ovak JA moram proč cjeli grad  :jesus:
točno sam to ja pomislio. onak // skut-pandam san antoniu.

.:.
 
Poggiali said:
a da skuteraši jednostavno otvore svoj birc  :LOL:, i trebal bi bit na sjevernoj strani, ovak JA moram proč cjeli grad  :jesus:
A da otvore na istocnoj strani Zagreba ovak' ja moram proci cijeli grad  :D :D :D
 
gorank said:
A da otvore na istocnoj strani Zagreba ovak' ja moram proci cijeli grad  :D :D :D

a di si ti onda???

Ja sam za gladne oci pokraj picerije stari zagreb...

Gladne oci bi nam mogle biti okupljaliste, odlicna klopa, dobra cuga, odlican ambijent, nije skupo a i ima poveci parking te je prilicno izolirano tako da tamo mozete dolaziti sa ljubavnicama i sl...  (y)
 
Moja curka ima radar i to mi je dokazala tak' da ovo s ljubavnicama ne prolazi.
Ja sam ti kod parka Maksimir, ma svejedno mi je gdje se nalazili samo se malo zafrkavam  (y)
 
Status
Not open for further replies.