Prijepis motora - problem!!!

djuka0505

New member
Evo imam jedan problem sa prijevodom motora. Naime rijec je o ATX-u, imam knjizicu vozila na ime jednog lika iz Osijeka, motor je bio regan na njegovo ime '98 godine, a od tada je promijenio nekoliko vlasnika.
E sad problem, zvao sam informacije da mi daju njegov broj telefona, ali kazu broj je tajni :misli:. Dobio sam od njih broj, valjda od nekog njegovog rodaka koji zivi na toj adresi i kad sam nazvao lik je poludio kad sam ga pitao za vlasnika motora :x, nece ni da cuje za njega. Probao sam u policiji, isto kazu tajni broj!!! (mozda ima nekakve veze sa Glavasem). Kako cu sad ja izvest da ga registriram :misli: :misli:???? Pobjegao sam neku vecer policiji :pandur:, ali se nezelim vise zajebavat

Ajd ako itko zna kakvu zaobilaznicu u vezi prijepisa, ipak je to Tomos!!!
 
a ta otiđeš na vrata te pod ruku u javnog bilježnika a malo ga prepadneš da si bježao policiji te da mu ne želiš raditi probleme jer ga budu sigurno tražili i kaznu napisali  :mrgreen:
Bude on tebe zvao na kraju  :LOL:
 
STobulj said:
a ta otiđeš na vrata te pod ruku u javnog bilježnika a malo ga prepadneš da si bježao policiji te da mu ne želiš raditi probleme jer ga budu sigurno tražili i kaznu napisali  :mrgreen:
Bude on tebe zvao na kraju  :LOL:
:LOL:

:LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
Na žalost ne znam rješenje, ali me zanima kako si s tim pobiga policiji :misli: :mrgreen:
 
djuka0505 said:
Stvarno nitko nema pojma kako da to rijesim :misli:???

Ne želim nikome pametovati, ali moja praksa kod kupivine je da prvo provjerim jel razgovaram uopće sa vlasnikom ili ne. Ako nije vlasnik bježim dalje bez obzira koliko mi se sviđao auto ili motor.  :misli:

Bojim se da bi najbezbolnije u tvom slučaju bilo da poslušaš savjet od Orina. Nač nešto jeftinjaka da dobiš papire pa jednog složit i još dobiš nešto dijelova rezerve.
 
stari, ma boooli njega više ćuna za taj motor... on je pare pokupio i jebe mu se živo... probaj još koji puta nazvati, ali neka stara krama sa papitima bi ti bila najbezbolnije rješenje...  (y)
 
st_driver said:
Na žalost ne znam rješenje, ali me zanima kako si s tim pobiga policiji :misli: :mrgreen:

Jednostavno, bjezao sam kroz ulicice dok su oni rotirali i svirali non-stop iza mene, odnosno nisam htio stat. Pa nece pucat u mene... i kad sam se uhvatio prve njive....  u trecu i gas, oni ostali!!!!

Al izgleda da sam najebo sto se tice prijevoda :palacdolje:
 
Sličan slučaj je imao frend. Kupio je auto od osobe B koja je kupila taj auto od osobe A. Nažalost osoba B nikad nije potpuno isplatila vozilo osobi A, a on do isplate nije dao papire. Bilo je dosta frke dok se to riješilo.

Moj savjet je da otiđeš u mjesto gdje je bio originalni vlasnik motora i raspitaš se. Ako je negdje u blizinu, vjerojatno će ti dati prijepis ako su sve obaveze prema njemu riješene. Ako te pak ucjenjuje pozovi nas kolege bikere pa se potrudimo da potpiše kupoprodajni ugovor  :LOL:
 
BikesRule said:
Sličan slučaj je imao frend. Kupio je auto od osobe B koja je kupila taj auto od osobe A. Nažalost osoba B nikad nije potpuno isplatila vozilo osobi A, a on do isplate nije dao papire. Bilo je dosta frke dok se to riješilo.

Moj savjet je da otiđeš u mjesto gdje je bio originalni vlasnik motora i raspitaš se. Ako je negdje u blizinu, vjerojatno će ti dati prijepis ako su sve obaveze prema njemu riješene. Ako te pak ucjenjuje pozovi nas kolege bikere pa se potrudimo da potpiše kupoprodajni ugovor   :LOL:

Ma da, sve je to super, lako bih ja da ga mogu pronaci!!
Na informacijama i u policiji mi nedaju njegov broj jer je kazu tajni, a ljudi koji zive sada na tadasnjoj njegovoj adresi, nece ni da cuju za njega. Vjerojatno je motor isplacen, posto su papiri uredni i kod mene su, ali mi je on nedostupan!!!
 
A jel bih ga mogao registrirat na njegovo ime, ko ga sljivi???
Al opet nemam staru tablicu i druga je zupanija