Prijevoz motocikla u inozemstvo

Ceste kao staklo svugdje? Dali si se kad provozao magistralom sa motorom?
Jesam. Bolje nego po gradu, ali svejedno puno losije nego ceste po Njemackoj. Ali slozit cemo se da je to i realno da tako bude.
 
  • Like
Reactions: Dene
Jesam. Bolje nego po gradu, ali svejedno puno losije nego ceste po Njemackoj. Ali slozit cemo se da je to i realno da tako bude.
Ne znam kakve su ceste u Njemačkoj tako da bi bilo glupo od mene da uopće o tome pričam i uspoređujem ih sa Hrvatskim,ti si vidio jedne i druge i ako tako kažeš onda je vjerovatno tako ali magistrala je odlična i daleko od skliske kao staklo,ima još dosta dionica uz more gdje je cesta odlična,npr. plominka,pa neke ceste po Istri,pa od Ri do Delnica,pogotovo od Fužina do Delnica gdje je odlična cesta... Tako da definitivno ne stoji da su sve ceste kao staklo
 
Last edited:
Jesam. Bolje nego po gradu, ali svejedno puno losije nego ceste po Njemackoj. Ali slozit cemo se da je to i realno da tako bude.
malo ga kakis.
 
Paf, kloni se takvih izjava. Iritantne su jer to što ti radiš s motorom ljudima je presporo i za bicikl.


Imam inside info da ga i elektricni romobili prestizu 🤣
 
Magistralni putovi su nam bomba uglavnom ali gradske ceste bas i nisu ali ja to volim. Fora je kad bokom prolazis semafor :mrgreen:

Uglavnom, vecina stranaca koji dodu sa motorom i autom odusevljeni su kvalitetom ceste u HR
 
  • Like
Reactions: Dene
Magistrala je i kod Makarske, Podstrane.... :mrgreen:
Pa znam,napisa sam magistrala jer je na cijeloj magistrali dobar asfalt,nisam ni mislio samo na ovaj dio do Zadra. Onaj dolje dio poslje Splita,(nisam bio s motorom) mi djeluje barem jednako dobro kao ovaj do Karlobaga a možda i bolje
 
Last edited:
Nisam vozio po njemackama ali nisu bas svugdje bajne ceste jer mi se zale njemačanci..