PRIZMIĆ MOTO Fantic-Lambretta-Malaguti

Sutra nam prijevoznik kupi Lambrette i Malagutije u Italiji.. Vjerovatno su do idućeg utorka u salonu..:)
Imamo vremena za Božićnu akciju od 5% na sve skutere.
Još nešto što će biti interesantno bivšim i sadašnjim vlasnicima starih Lambretta. Vintage akcija.
Prilikom kupnje nove Lambrette, dovoljno je donijeti dokaz o sadašnjem ili bivšem vlasništvu Lambrette i odobravamo popust u iznosu od 3.500 kn.(y)
Nečemo biti kruti, neka je i otac bio vlasnik:)
 

Attachments

  • wp3088426.jpg
    wp3088426.jpg
    135.5 KB · Views: 65
Sutra nam prijevoznik kupi Lambrette i Malagutije u Italiji.. Vjerovatno su do idućeg utorka u salonu..:)
Imamo vremena za Božićnu akciju od 5% na sve skutere.
Još nešto što će biti interesantno bivšim i sadašnjim vlasnicima starih Lambretta. Vintage akcija.
Prilikom kupnje nove Lambrette, dovoljno je donijeti dokaz o sadašnjem ili bivšem vlasništvu Lambrette i odobravamo popust u iznosu od 3.500 kn.(y)
Nečemo biti kruti, neka je i otac bio vlasnik:)

U ovom slucaju tribalo bi ukljucit dide i pradide u akciju
 
  • Haha
Reactions: exfreerider
Lambreta zadnja proizvedena 1972 godine a 98% foruma nije culo za nju.
Sredju 2021g kuca na vrata 🤣
 
Posebna Branko-St akcija za tebe. Ne treba ti nikakav uvjet. Dobiješ 500 eura popusta. Može?

Hvala, trenutno ne mislim kupovat nikakav skuter.
 
Aaa. Oprosti, mislio sam da te zanima pošto si često u ovoj temi👍

Zainteresira me u pocetku Fantic kako si ga pocea najavljita 2t udarno enduro/cross al neznas sta prodajes pa je tema otisla u krivom smjeru.
 
Koji je ovo kurac, sad ste postali prijatelji? :unsure: o_O:unsure::mrgreen:
 
Zainteresira me u pocetku Fantic kako si ga pocea najavljita 2t udarno enduro/cross al neznas sta prodajes pa je tema otisla u krivom smjeru.



A to...Samo za tebe..Ako ćeš enduro XE125 2T, ili cross XX125 2T imaš isto 500 eura popusta..Isporuka kroz 15 dana. Eto, ne mogu bolje.
 
  • Like
Reactions: Napier
Lambretta, baš kao i Vespa Primavera/Sprint nije zamišljena da bude jeftina, niti je to skuter za nekog kome je potrebno jeftino prometalo..
To je skuter sa stilom, čelićne konstrukcije (šasija sl.kao kod Vespe) i dobrog pedigrea..
Lambretta je za ljude koji cijene to ime, koji hoće posebnost, kvalitetnu izradu i dizajn koji traje..
Naručili smo Lambretta original dodatnu opremu..Jet kacige s potpisom Lambretta su karbonske i s kožnom unutrašnjošću recimo..

Samo što Vespa iza sebe nosi puno poznatiju priču i jači Brand, kao i ime Piaggio koje garantira kvalitetu, servisnu podršku i dobavljivost dijelova (kakvu-takvu).

A Malaguti je priča za sebe, 16 godina stara konstrukcija skutera s modernijim detaljima...
 
Samo što Vespa iza sebe nosi puno poznatiju priču i jači Brand, kao i ime Piaggio koje garantira kvalitetu, servisnu podršku i dobavljivost dijelova (kakvu-takvu).

A Malaguti je priča za sebe, 16 godina stara konstrukcija skutera s modernijim detaljima...


Tako je..Mi se s Lambrettom tek trebamo dokazati. U servisnu podršku i isporuku rezervnih djelova ne treba sumnjati. Lager je u Austriji i ima svega. ATT i PRIZMIĆ d.o.o. stoje iza svega, kapital i dugogodišnji rad s istim markama je neupitan.Imamo ljude i imamo volju.
Šta se Malagutija tiće, izlazi dosta novih modela iduće godine..Madison je samo lagan početak.
Nismo Malagutija uzeli bezveze, bez plana.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: gile noćna mora
A to...Samo za tebe..Ako ćeš enduro XE125 2T, ili cross XX125 2T imaš isto 500 eura popusta..Isporuka kroz 15 dana. Eto, ne mogu bolje.

Zanima me Fantic XX125 al cijena je nenormalna jer za te novce imamo KTM ili Husqvarnu, Yamahu i ostane jos novaca.
Nakon dvije sezone nemos ga prodat tako da je to neisplativa kupnja
 
Zanima me Fantic XX125 al cijena je nenormalna jer za te novce imamo KTM ili Husqvarnu, Yamahu i ostane jos novaca.
Nakon dvije sezone nemos ga prodat tako da je to neisplativa kupnja

E kad bi se drznilii pa sponzorirali nekoga natjecateljskog vozaca u Hrvatskoj u enduru ili motocrossu :rolleyes:
 
Honda CRF 450 X, SWM RS 125 R Factory i Husaberg TE 125 (KTM EXC 200).

"motori koje skoro niko nece" 🤣🤣🤣

Jedino SWM je no name za vecinu al si ga zato manje platija