PRIZMIĆ MOTO Fantic-Lambretta-Malaguti

svi koji kupuju mobitel preko 5000 kn su debili, bez iznimke, ali ovo je neka viša dimenzija, a i nije isto 10 i 80 tkn..

nije ni meni, ali je daleko normalnije nego dati 70-80 tkn za jebeni bicikl
uostalom, auto je osim što je puno složeniji sklop s vjerojatno 100 puta više dijelova od bicikla i jebena potreba, prevoziš obitelj, hranu, obavljaš posao i sl., a što od navedenog možeš s tim biciklom? usporedba ti je promašena da bolje promašena ne može biti, a iskreni odgovor dao nisi :mrgreen:


Pa di ćeš iskrenijeg odgovora, nego da te bicikle koje mi prodajemo nisu za mene?? Uspoređuješ aute i bicikle?? Normalno je da e-bicikla od 80.000 kn nije za svakoga.. Za mene sigurno nije..To je za situirane ljude koji imaju novaca i koju to znaju cijeniti..
Rekao sam ti..Ti gledaš šta se sve može kupiti za tu cijenu??
Meni otac iskrca 20.000 eura za brod kojim je plovio 20-ak milja u par godina i više mu je vani nego u moru..Meni je to blesavo, a njemu nije. Svaka budala ima svoje veselje- da zaključimo:)
 
prvo auto i bicikl, sada brod i bicikl, potpuno isto..nedamise, baš si joke
 
Ja virujen da su te bičiklete odlicne ali meni je cili koncept zapravo pogresan
Akoneko vozi biciklu to je zato sta oce vjezbat,nabit kondiciju,smrsavit.....tako da bicikla koja ti pomaze da ne pedaliras nego samo gas gas je u stvari moped ili e-moped
Moze sad neko govorit da koristi bateriju samo da dode do neke staze a onda “na noge” ali to je zavaravanje samog sebe
 
  • Like
Reactions: infinity
Evo ga
 

Attachments

  • 20201009_130533.jpg
    20201009_130533.jpg
    135.6 KB · Views: 45
  • Haha
Reactions: diesel power
Ja virujen da su te bičiklete odlicne ali meni je cili koncept zapravo pogresan
Akoneko vozi biciklu to je zato sta oce vjezbat,nabit kondiciju,smrsavit.....tako da bicikla koja ti pomaze da ne pedaliras nego samo gas gas je u stvari moped ili e-moped
Moze sad neko govorit da koristi bateriju samo da dode do neke staze a onda “na noge” ali to je zavaravanje samog sebe
Prevario bi se. Imam biciklu vulgaris s kojom sam u 12 godina skupio cca 10 km, gdje živim ravno je lijevo 100 metara i desno 200, dalje sve uzbrdo i nizbrdo, pa nikako ulovit volju, jer kondicija je nikakva. Kad sam uzeo e-bike (tehnički je ženin, ali ga posudim tu i tamo :mrgreen: ), otvorio se jedan potpuno drugi svijet... Nema gas gas, ovisno o stupnju asistence koji namjestiš, do 25 km/h samo pomaže da lakše ili manje lakše okrećeš pedale, ali ih i dalje okrećeš. Nakon 25 se isključuje, i sam si. Želim reći, običnu sam vozio po ravnom, i bez volje, a s ovom se i oznojim, jer imam volje i krenuti negdje bez straha da povratak ovisi samo o meni. :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: diesel power
Bobe budimo realni, danas jedan normalan obiteljski auto dođe 130 000, nikakav specijalan motor ni specijalna oprema.... Jeftinije ne možeš proći ako kupuješ novo

Suzuki Vitara 114 000 kn.
Ta kategorija jedino dolazi u obzir ako uzimam novo. ;)
 
Last edited:
Suzuki Vitara 114 000 kn.
Ta kategorija jedino dolazi u obzir ako uzimam novo. ;)

To je ona liđero oprema. Onaj drugi po redu paket opreme stari lani uzeo 130 000 i nešto sitno kn...

Tija je uzeti onu škatulu od ignisa al je prominia mišljenje kad san mu reka da neće unuka u njemu voziti...
 
Fantic kao marka je po meni u rangu TM i rukom sastavljana egzotika zato su cijene ovakve i ok. ;)
 
Bobe,
onako iskreno,
sta ti mislis koliko ce ljudi ovdi (ovih sta prate ovu pizdariju od forum) kupiti ijedan taj e-bajk sta ti prodajes?
 
Bobe,
onako iskreno,
sta ti mislis koliko ce ljudi ovdi (ovih sta prate ovu pizdariju od forum) kupiti ijedan taj e-bajk sta ti prodajes?


Pa, nisam uopće ciljao na potencijalne kupce s foruma.. Tražimo distributere Fantica za područje Hrvatske, jer smo generalni uvoznici..Pregovaramo s nekim firmama iz Srbije i BiH, jer nam je ponuđen Balkan.. Bitno mi je da ljudi po cijeloj državi čuju da imamo te bike, možda netko radi u prodaji, ili zna nekog što prodaje bicikle.. Nije na odmet napisati par riječi..Vidiš kako je tema živnula:) ..
Radimo polako i pripremamo se za iduću sezonu, ova je gotova..Pomalo uvodimo reklame na radiju i internetu..Izaći će i u tiskovinama..
Eto, iskreno kao i uvijek ;)
 
Ja virujen da su te bičiklete odlicne ali meni je cili koncept zapravo pogresan
Akoneko vozi biciklu to je zato sta oce vjezbat,nabit kondiciju,smrsavit.....tako da bicikla koja ti pomaze da ne pedaliras nego samo gas gas je u stvari moped ili e-moped
Moze sad neko govorit da koristi bateriju samo da dode do neke staze a onda “na noge” ali to je zavaravanje samog sebe

Tili mi to ili ne struja preuzima svoje. Za ovakve bicikle ne trebas dozvolu ni registraciju.Napucane su amortizacijom i kocnicama,baterije sve duze traju i krace se pune.Imaju lipu brzinu.
I meni je puno dat te novce al nekome ne.
 
  • Like
Reactions: El Mravac