PRIZMIĆ MOTO Fantic-Lambretta-Malaguti

Uff kad se sjetim phantoma i firefoxa :love:

Kakvi su to strojevi bili tamo oko 2000 god :p
Odlični skuteri odličnog izgleda,pogotovo za ono vrijeme kad su se pojavili. Ali koliko se ja sjećam,to je bilo prije 2000 god,mislim oko 95-96
 
Evo ekipa, konačni ishod😀
PRIZMIĆ MOTO je ovlašteni uvoznik za Hrvatsku sljedećih brendova:
FANTIC, LAMBRETTA i MALAGUTI ! 👍

Bravo! ;)

Inace ovi njihovi modeli supermoto i off road su na bazi derbi sende i terre a scrambler je mulachen 125 sta i nije lose jer su bili solidni strojevi

Ovi Enduro me brinu, Derbi je bio 1. dizajn sa Zongshen masinom, onda Aprilia RX/SX i sad Malaguti.
Derbi Cross City 125 tako-tako, Senda 125 ok, GPR 125 (2T) i Terra super.
Ne vidim ih uopce na cesti isto kao onaj Megelli.
Skoro sam kupio Apriliu RX ali su ostali bez motora u 11. mj. a akcija je bila za 27 000 kn (prije 31 000 kn).
 
Madison 300 bi se mogao dobro prodavati(y)

Znači faceliftani nexus sa piaggio agregatom...

Većina modela su discontinued modeli iz piaggio grupacije? Da nisi spomenuo tko je vlasnik rekao bi da je piaggio vlasnik...
 
Odlični skuteri odličnog izgleda,pogotovo za ono vrijeme kad su se pojavili. Ali koliko se ja sjećam,to je bilo prije 2000 god,mislim oko 95-96

je tako nekako...ja sam ugrubo napisao oko 2000 god jer ih je tad masu bilo ;)
 

Attachments

  • malaguti-f15-ducati-corse-49-cm3-slika-54057223.jpg
    malaguti-f15-ducati-corse-49-cm3-slika-54057223.jpg
    112.9 KB · Views: 102
Znači faceliftani nexus sa piaggio agregatom...

Većina modela su discontinued modeli iz piaggio grupacije? Da nisi spomenuo tko je vlasnik rekao bi da je piaggio vlasnik...


Da.. Za početak su krenuli s starijim modelima Piaggio grupacije i njihovim agregatima .Već od 2. mjeseca 2021. stižu novi modeli..
 
Last edited:
Bravo! ;)



Ovi Enduro me brinu, Derbi je bio 1. dizajn sa Zongshen masinom, onda Aprilia RX/SX i sad Malaguti.
Derbi Cross City 125 tako-tako, Senda 125 ok, GPR 125 (2T) i Terra super.
Ne vidim ih uopce na cesti isto kao onaj Megelli.
Skoro sam kupio Apriliu RX ali su ostali bez motora u 11. mj. a akcija je bila za 27 000 kn (prije 31 000 kn).


Da malo pojasnim 😉
Nisu nam toliko interesantni njihovi motocikli.. Uzeli smo ih prvenstveno zbog skutera..Madison će imati dobru cijenu, kao i novi modeli 125 i 200 šta dolaze..
Gradimo komplet ponudu..
Lambretta zračno hlađeni agregati od 50, 125 i 200 cc -klasični skuteri
Malaguti vodom hlađeni agregati od 125, 200 i 300 cc -"sportski skuteri"
Fantic motocikli od 50, 125, 250 i 500 cc..
Velike kubikaže od 650 pa dalje imamo u ATT Suzukiju..
Pokrili smo sve(y)
 
Da malo pojasnim 😉
Nisu nam toliko interesantni njihovi motocikli.. Uzeli smo ih prvenstveno zbog skutera..Madison će imati dobru cijenu, kao i novi modeli 125 i 200 šta dolaze..
Gradimo komplet ponudu..
Lambretta zračno hlađeni agregati od 50, 125 i 200 cc -klasični skuteri
Malaguti vodom hlađeni agregati od 125, 200 i 300 cc -"sportski skuteri"
Fantic motocikli od 50, 125, 250 i 500 cc..
Velike kubikaže od 650 pa dalje imamo u ATT Suzukiju..
Pokrili smo sve(y)
Fali DCT.........
Da je to mogli bi svi ostali kljuc u bravu a Prizmic kupit Hajduka......i 50-50 sa Tomijen uc u deal
 
  • Like
Reactions: Bob Rock
Malaguti Firefox F15 iz 1997, bezvremenski dizajn za to vrime

Bezvremenski, za to vrime.
Vrh.

Ja prošlo ljeto našao nekog klinca da mi "restaurira" NRG-a iz 2000-e koji mi leži u garaži 10-15 godina.
Nepametan ulog, ali nostalgija je nekad skroz simpatičan feeling.
 
Ni tad nije bila neka srica al nisi ima izbora pa je sminkerima bilo bolje nego mastan tomos.
 
Ima si PiagioTyphona i BWS od Yamahe skuplje i ove ostale jeftinije a kad je dosa Runer pomea je 50cc
 
Od skutera sam Imao samo Zipa SP.
A spomenutog nrg-a sam uzeo u trampu za Yamahu TZR koju mi je policija oduzela. Trampio sam se sa sinom pandura.