PRIZMIĆ MOTO Fantic-Lambretta-Malaguti

Govorim o agregatu i sasiji pa koju taj fantic ima, a pitanje je bilo o euro 5 normi i agregatu

Ajde raspitaj se iz prve ruke a ne citat casopise pa te buni americka verzija x koja je negdi izmedju WR- i YZ-f modela
 
Nisam reka da su iste ali vidi stvari o kojima sam prica

evo za ubuduce da ti bude lakse imas i HR verziju


Ako si iz Splita dogovorim ti da probas motocross motocikl pa enduro pa ces vidit razliku
 
Bobe svaka čast za benelli♥️
Viđao sam po st jednog 502 trk. Prekrasan je
Još Moto Morini...
To mi je prekrasan motor ...Ali ne nažalost....Bar zasad🙂..A razmišljao sam o njima...
 

Attachments

  • 20211125_124647_copy_2000x1500.jpg
    20211125_124647_copy_2000x1500.jpg
    883.6 KB · Views: 0
  • 20211125_124613_copy_1500x2000.jpg
    20211125_124613_copy_1500x2000.jpg
    722.2 KB · Views: 0
  • 20211125_124439_copy_2000x1500.jpg
    20211125_124439_copy_2000x1500.jpg
    712.4 KB · Views: 0
evo za ubuduce da ti bude lakse imas i HR verziju


Ako si iz Splita dogovorim ti da probas motocross motocikl pa enduro pa ces vidit razliku
Ti si mene upozna i znas odakle sam

Drugo procitaj molim te jos jednom sta sam napisao i procitaj jos jednom dva privitka koja sam postavio i na sta se tocno referiram

Ovakvu indenticnu vozio jos 91. pa usprkos vozackoj netalentiranosti imam nelosu ideju o cemu pricam

1637959282272.png
 
To mi je prekrasan motor ...Ali ne nažalost....Bar zasad🙂..A razmišljao sam o njima...
Taj moto morini je kod nas borba savjetrenjacama jer dok uvjeris kupce da je to prvoklasan proizvod prodje 5 godina

Samo za sladokusce i ljude koji to mogu kupiti

 
  • Like
Reactions: Bob Rock
Ti si mene upozna i znas odakle sam

Drugo procitaj molim te jos jednom sta sam napisao i procitaj jos jednom dva privitka koja sam postavio i na sta se tocno referiram

Ovakvu indenticnu vozio jos 91. pa usprkos vozackoj netalentiranosti imam nelosu ideju o cemu pricam

View attachment 739104

Neda mi se raspravljat vise jer prvo kazes da su iste pa sad vise nisu....
Dosta ljudi kad vidi visok blatobran kaze "kroser" pa ti ne zamjeram.

Bobe sve egzotika 🥰 al mi smo jebeno trziste.
Ja prvi razmisljam po seljacki jer nemam mogucnosti imat vise motora a sutra prodat polovno je tesko ako nije "narodna marka"
 
Neda mi se raspravljat vise jer prvo kazes da su iste pa sad vise nisu....
Dosta ljudi kad vidi visok blatobran kaze "kroser" pa ti ne zamjeram.

Bobe sve egzotika 🥰 al mi smo jebeno trziste.
Ja prvi razmisljam po seljacki jer nemam mogucnosti imat vise motora a sutra prodat polovno je tesko ako nije "narodna marka"
Evo procitaj pa sam ocijeni

The WR450F is equipped with the latest generation YZ450F-type aluminium bilateral beam frame that has been retuned for enduro. Manufactured with thin main spars and thick bottom tubes – as well as specially developed engine plates – this enduro-speci c frame gives accurate feedback over bumps together with a strong feeling of connectivity with the track surface
 
Druga stva ne zelim se ponasati ka redikul jer si sam reka da tvoj mali cita forum ali samo kratko da se sada utiravas coviku po kojemu si pljuca i omalovazava njega, njegov trud i firmu koju zastupa a sada si okrenija plocu a da ne kazem o onom provociranju mene iz tebi znanih razloga i usput kad si me konacno upozna isprid znamo cije butige nisi ima mi nista za reci u lice

O dva kola znam zaista dosta i pokusavam bit objektivan i ne blatit ljude bez debelog razloga ( sta ne znaci da sam uvik u pravu jer sam prije par dana ispizdija covika bez pravog razloga koji ocito svoj posal radi najbolje sta moze i sa puno ljubavi i iskreno mi je zao radi toga )

A ti opet pocni citati od pocetka i vidi sta sam napisao i o cemu govorim
 
Druga stva ne zelim se ponasati ka redikul jer si sam reka da tvoj mali cita forum ali samo kratko da se sada utiravas coviku po kojemu si pljuca i omalovazava njega, njegov trud i firmu koju zastupa a sada si okrenija plocu a da ne kazem o onom provociranju mene iz tebi znanih razloga i usput kad si me konacno upozna isprid znamo cije butige nisi ima mi nista za reci u lice

O dva kola znam zaista dosta i pokusavam bit objektivan i ne blatit ljude bez debelog razloga ( sta ne znaci da sam uvik u pravu jer sam prije par dana ispizdija covika bez pravog razloga koji ocito svoj posal radi najbolje sta moze i sa puno ljubavi i iskreno mi je zao radi toga )

A ti opet pocni citati od pocetka i vidi sta sam napisao i o cemu govorim

Meni forum nije zivot.
Nerazumim te price rec u lice tipa prjetnje.
Sta ja tebi tribam u lice sljedeci put objasnjavat kako se masine razlikuju?
Utiravam se Bobu?
Di si to da zakljucit?
Isto tako di sam pljuca po Bobu, neslaganje sa razmisljanjem neznaci pljucanje.
Covik vodi, radi zivi Suzuki i tu mu skidam kapu a ova egzotika je je jeben posal pogotovo u danasnje vrime.
Nezelim vise raspravljat coviku po temi.
Bobe daj slika hostesa da popravi raspolozenje.
 
halo napier, wr i yz nisu isti motori, slicni samo.
nemas se sta kostrijesit.
necemo o razlikama, to ce ti objasnit trgovac ako budes kupovao
 
  • Like
Reactions: Babylon
Meni forum nije zivot.
Nerazumim te price rec u lice tipa prjetnje.
Sta ja tebi tribam u lice sljedeci put objasnjavat kako se masine razlikuju?
Utiravam se Bobu?
Di si to da zakljucit?
Isto tako di sam pljuca po Bobu, neslaganje sa razmisljanjem neznaci pljucanje.
Covik vodi, radi zivi Suzuki i tu mu skidam kapu a ova egzotika je je jeben posal pogotovo u danasnje vrime.
Nezelim vise raspravljat coviku po temi.
Bobe daj slika hostesa da popravi raspolozenje.
Znas ti dobro o cemu ja govorim i kako volis blatit ljude bez razloga i smisla

Meni argumentirana rasprava nikad nije problem samo sa omalovazavanjem i vridjanjem imam problem