PRIZMIĆ MOTO Fantic-Lambretta-Malaguti

Ja se pisem za 500 caballera.


Stiže ti crveni i Deluxe, pa biraj :) (y) ..Može se naručiti i Anniversary u plavoj i crvenoj boji..
 

Attachments

  • Caballero Scrambler 500 lat_dx MY18.JPG
    Caballero Scrambler 500 lat_dx MY18.JPG
    104.3 KB · Views: 125
  • MDT_SFQ__87I2550.jpg
    MDT_SFQ__87I2550.jpg
    179.5 KB · Views: 122
  • Caballero Anniversary blu.png
    Caballero Anniversary blu.png
    894.1 KB · Views: 134
  • Caballero Anniversary.jpg
    Caballero Anniversary.jpg
    124.7 KB · Views: 126
Last edited:
Bobe pitanje:
Vidim u cjeniku da su svi modeli osim zadnja dva Euro 4 norma, što znači da se mogu prodavati samo do kraja ove godine? (koliko sam ja upućen)

Imaju li u pripremi Euro 5 modele i koliko će im cijena onda ići gore?
 
Sta sin vozi a ti gledas??? Vozi i ti !

Ko ce to financiski popratit?
Sponzora nema 10-12 utrka prvenstvo a najbliza Zagrebacka zupanija
 
Bobe pitanje:
Vidim u cjeniku da su svi modeli osim zadnja dva Euro 4 norma, što znači da se mogu prodavati samo do kraja ove godine? (koliko sam ja upućen)

Imaju li u pripremi Euro 5 modele i koliko će im cijena onda ići gore?



Izgleda da će se taj rok produžiti zbog Covida do iduće godine jer su tvornice nagomilale neprodane modele...Manje-više svi imaju večinom euro4 modele..Suzuki npr.ima samo jedan model euro5..
Šta god se homologira dok je zakon euro4 na snazi, može se prodati i registrirati kasnije..Svi se oslanjaju na to..
Nisu im problem euro5 norme, kad budu potrebne-idu..Ne znam za cijene..
 
Euro 4 je navodno prolongirar kao sta je BoB napisao radi situacije na trzistu jer je prodaja drasticno pala

A i jos ce na zalost (n)

Inace tek ce bit iznenadjenja kad ljudi vide ovog Fantica u zivo 👍
 
Euro 4 je navodno prolongirar kao sta je BoB napisao radi situacije na trzistu jer je prodaja drasticno pala

A i jos ce na zalost (n)

Inace tek ce bit iznenadjenja kad ljudi vide ovog Fantica u zivo 👍

Onda bi tribale padat i cijene.
 
Onda bi tribale padat i cijene.


Mogu pasti napucane cijene po kafićima, restoranima i po dučanima cipela.. Teško će padat cijene auta i motora. Mogu jedino kod nekih koji inaće daju lažne i nerealno velike popuste .To je napumpano..Koliko vidim, nije pala cijena kruha, jogurta, mlijeka..
Ali naš narod bi da pojeftine motori i auti. E, neće, jer ih se onda ne bi isplatilo proizvoditi, transportirati, reklamirati i prodavati..
E..Baš gledam cijene apartmana na Korčuli za 7.mjesec u ovoj uništenoj sezoni..Za 2 osobe 500,00 kn noćenje??? To je najniža cijena..:oops:
 
Izgleda da će se taj rok produžiti zbog Covida do iduće godine jer su tvornice nagomilale neprodane modele...Manje-više svi imaju večinom euro4 modele..Suzuki npr.ima samo jedan model euro5..
Šta god se homologira dok je zakon euro4 na snazi, može se prodati i registrirati kasnije..Svi se oslanjaju na to..
Nisu im problem euro5 norme, kad budu potrebne-idu..Ne znam za cijene..

Ne pratim zadnje vrime baš nisam znao za odgodu 👍

Onda bi tu zakonodavac trebao izaći u susret i osloboditi motore s Euro 5 određenih nameta. Stavlja proizvođače i dealere u nepovoljan položaj naspram onih s Euro 4 jer su Euro 5 osjetno skuplji... Znam da je KTM išao sa 790 na 890 ccm3, Honda s Africom s 1000 na 1100 ccm3 zbog tih normi i osjetno su skuplji nego modeli 2019....
 
Nije baš za usporedbu, nagomilane zalihe vozila koja će bit godinu i više stara prodavat će se po cijeni kao da je proizveden prije dva miseca, onda te euro norme, ne znan.
 
Svugdje u svijetu je vozilo novo dok se ne registrira..Šta ima veze da motor recimo, stoji u kutiji godinu dana? Uberi po Youtubeu salone motora po Japanu..Imaju nove motore, a stare modele..Cijena normalna.
 
Ja san u Šage kupija Hondu koja je na lageru stala godinu i po, popust 6000kn, 0 km.
Na tehničkom san drugu godinu mora obavit normalni pregled ka i svake godine jer se drže godine proizvodnje a ne kupovine ali je godišnji porez bija povoljniji.
 
Je..Ima tih prilika..Evo Škojo u Osjeku prodaje Katanu 10.000 kn jeftinije..Ima ih par komada, pa valjda da riješi lager..
To na tehničkome ima samo kod nas..
 
Još jedna novost..Uz Fantic moto i Issimo program, od danas smo uvoznici i za Fantic E-bikes za RH.. :D (y)
 
  • Like
Reactions: koss
Kad dolaze za probat motori. 500 ce bit, tako si napisa. Moram probat, i ako je kao sa yt &. Dogovorit cemo se
 
  • Like
Reactions: Bob Rock
Kad dolaze za probat motori. 500 ce bit, tako si napisa. Moram probat, i ako je kao sa yt &. Dogovorit cemo se



Trebali bi se krcati u Trevisu 27.07.i krenuti prema nama..Bit će tu posla..Dolazi nam 10 motora, 2 Issima i 12 el.bicikla..Dok to posastavljamo, par dana..Polako pripremamo salon na gripama, onaj između Kia salona i Kia servisa..
Da, registrirat ćemo odmah Caballero 250, Caballero Rally 500 i vjerovatno enduro 250..Možeš provozati Cabalero 250 i Rally 500, tako da vidiš kakva je 500 mašina..Je li ti to ok?
Za isporuku će odmah biti spreman crveni Caballero 500 i Deluxe 500 u sivoj boji..
Ako budeš prvi kupac, dobit ćeš i dobar poklon:) (y)