PRIZMIĆ MOTO Fantic-Lambretta-Malaguti

Trebali bi se krcati u Trevisu 27.07.i krenuti prema nama..Bit će tu posla..Dolazi nam 10 motora, 2 Issima i 12 el.bicikla..Dok to posastavljamo, par dana..Polako pripremamo salon na gripama, onaj između Kia salona i Kia servisa..
Da, registrirat ćemo odmah Caballero 250, Caballero Rally 500 i vjerovatno enduro 250..Možeš provozati Cabalero 250 i Rally 500, tako da vidiš kakva je 500 mašina..Je li ti to ok?
Za isporuku će odmah biti spreman crveni Caballero 500 i Deluxe 500 u sivoj boji..
Ako budeš prvi kupac, dobit ćeš i dobar poklon:) (y)
👍
 
Još jedna novost.. Na Fanticu isto kao i kod Suzukija, za kupce iz Dalmacije ćemo imati mogučnost kupnje 50-50..Platiš odmah pola cijene plus troškove registracije i za 12 mjeseci platiš drugu polovicu..Nema kamate i nema kaska..
 
Na čije ime je motor dok se potpuno ne otplati?
Recimo ja iman popust 50 posto i važi li to za prvu registraciju?
 
Zadnjih godina( a i prije) gledam ovaj dir motora( caballero). I svi brendovi su prepreskupi. I ovaj je skup, kad gledas no name brend( bar u hr). Ali svi hvala zavrsnu obradu it itd. I sad za fer cijenu kupis scramblerr a mozda je bolje i kvalitetnije sklopljen od top brendova. Ja se pisem za voznju pa cemo odlucit. 42 ks nije nesto, al meni dovoljno ako je sve drugo top, a izgleda po yt testovima da je tako. Samo probna voznja i pregled mogu dat malo bolji uvid u kvalitet motora. A kasnije sta bude. Kinez je napravija motor, a taljan sve druge, mirise na ok. Ovaj rally ima bolji ovjes, pa cemo vidit. Kad dode bit cemo pametniji
 
  • Like
Reactions: Bob Rock
Je i tebi sve smeta, ne brini nisan tajni partner te firme.:mrgreen:
 
Još jedna novost.. Na Fanticu isto kao i kod Suzukija, za kupce iz Dalmacije ćemo imati mogučnost kupnje 50-50..Platiš odmah pola cijene plus troškove registracije i za 12 mjeseci platiš drugu polovicu..Nema kamate i nema kaska..
Postoji neki logistički razlog zašto samo za kupce iz Dalmacije? :mrgreen:
 
Zadnjih godina( a i prije) gledam ovaj dir motora( caballero). I svi brendovi su prepreskupi. I ovaj je skup, kad gledas no name brend( bar u hr). Ali svi hvala zavrsnu obradu it itd. I sad za fer cijenu kupis scramblerr a mozda je bolje i kvalitetnije sklopljen od top brendova. Ja se pisem za voznju pa cemo odlucit. 42 ks nije nesto, al meni dovoljno ako je sve drugo top, a izgleda po yt testovima da je tako. Samo probna voznja i pregled mogu dat malo bolji uvid u kvalitet motora. A kasnije sta bude. Kinez je napravija motor, a taljan sve druge, mirise na ok. Ovaj rally ima bolji ovjes, pa cemo vidit. Kad dode bit cemo pametniji


Dobro razmišljaš.. Moram napomenuti da Fantic nije ni nepoznat, ni jeftin brend.. Mislim da su se stvarno dobro pozicionirali cijenama i modelima..
Gledam 125-ice i 250-ice drugih proizvođaća.. Prema Fanticu su svi nekako meškinjasti.. To me podsjeća na vrijeme 2t 125-ica kada su talijani bili puno veći i robustniji od japanaca, koji su mi bili nekako dječji.. Gilere, Aprilije i Cagive su bile nemani za Hondu NSR-MTX, Yamahu TZR-DT, Suzuki RG125. Kawasaki KMX125 itd..
Fantic Caballero 125 i 250 su istih dimenzija kao 500cc recimo..
Nisu jeftini, ali nude dobre komponente, preciznosz izrade, ozbiljnost i jednostavnost korištenja kojem se teži u posljednje vrijeme u nižim klasama..Super mi je detalj mogućnost isključivanja ABS-a kod svih modela..
 
Lakše ga je uvatit ako ne plati.:mrgreen:


Između ostalog😅 ..A nije nažalost ni sigurno boraviti duže vrijeme sa ST tablicom po nekim krajevima lijepe naše.. Ima debila svugdje..
 
Koliki Relly ima razmak od poda i koja mu je mokra težina jer daju istu kilažu za mokru i suvu i kolika je potrošnja?
 
Last edited:
Prednje kolo 19 👎
 
Rally izgleda odlično, ima i hoda pristojno, bas onako motor za svaki dan i izlet na bili put. Jedino je na oko 170 Kg mokar, što je cca 20 kila više od DRZ-a npr.

Koliko su veliki/maleni?

Veselim se(rally verziju) vidjet uživo.
 
Lip motor, triba ga vidit u živo i provat, ulja u makinju ide 1,8l po nekim podatcima, ja bi volija da je više.