PRIZMIĆ MOTO Fantic-Lambretta-Malaguti

Ma da..I ja govorim, treba ih vidjeti uživo:) ..Ja sam ih gledao par godina na milanskom sajmu i oduševili su me upravo uživo.. Zato ćemo i imati odmah testne da ljiudi mogu probati..
 
Ma nije to za takve Rellije .... to je za ono "birtija 2 birtija" relije ... aka BMW style :mrgreen:

Kad dodje volio bi probat taj Caballero Rally samo da vidim jel mi kolino tuce u prekidac sirene :ROFLMAO:
Ipak je po "talijanskoj" mjeri je radjen ... ko' Multistrada ;)
 
bar je mašina kineska pa neće svakih 10 tkm klipnjača proviriti kroz blok :mrgreen:
 
125 i 250 proizvodi Minarelli-Yamaha, a 500(450cc) Zongshen po Minarelli specifikacijama..Zongshen proizvodi motore za razne brendove...Piaggio npr.
Nigdje po bespućima interneta nisam našao da netko kudi taj motor..Svi ga hvale..I amateri i profesionalci..
 
normalno da je lose za terensku voznju I konacni izbor guma


TKC 80 u toj dimenziji bez problema a to sta ce ti motori vidit terena kao neki hard enduro to sigurno nece

U svako slucaju za neki lagani off bolji nego krava od pola tone
 
  • Like
Reactions: Nike11
TKC 80 u toj dimenziji bez problema a to sta ce ti motori vidit terena kao neki hard enduro to sigurno nece

U svako slucaju za neki lagani off bolji nego krava od pola tone

Pa taj motor ima pola tone ako uzmemo u obzir da je 500cc I jos naprid malo kolo a o rezervaru od 12 l netriba ni pricat

To je obicni scrambler tj motor za do kafica
 
Pa taj motor ima pola tone ako uzmemo u obzir da je 500cc I jos naprid malo kolo a o rezervaru od 12 l netriba ni pricat

To je obicni scrambler tj motor za do kafica

Laksi 30 kila od tenere 700, to je meni dosta. Lakši i od Dominatora. Snage ima ko Dominator npr(40ks i 43 Nm).

Za softić, bili put i slično mi djeluje odličan. NIje za hard i guranje uz stine.

Što se tanka tiče, sa tih 12 l odradi od 180 do 230 Km što je skroz OK (pogledao destak testova).

Ovo je npr. meni, idealan daily motor. Mogu malo ''zaprpat'', mogu ić na posao, odradit će i putovanje na Alpe odlično, a usto troši 4-5l i jeftina rega.
Sklopljen je jako kvaliteno i ovjes ima 200 mm hoda (taman).
Ako je dovoljno velik za dinaroida.
 
  • Like
Reactions: Nike11
Lip motor, triba ga vidit u živo i provat, ulja u makinju ide 1,8l po nekim podatcima, ja bi volija da je više.

Da volija bi da ide više ulja ahhahahahahaha,u DRZa ide 1.7/1.8 litara...šta sve nećeš pročitat ode...pa žaljenje na težinu,pa žaljenje na 19" kolo...pa "kineska" mašina...ima KTM paletu modela za sve vas sa prigovorima...samo triba nadoštukat cijenu + 20 000 kn u odnosu na Fanticsone...
 
  • Like
Reactions: Nero
Da volija bi da ide više ulja ahhahahahahaha,u DRZa ide 1.7/1.8 litara...šta sve nećeš pročitat ode...pa žaljenje na težinu,pa žaljenje na 19" kolo...pa "kineska" mašina...ima KTM paletu modela za sve vas sa prigovorima...samo triba nadoštukat cijenu + 20 000 kn u odnosu na Fanticsone...

Tako je Tiho 19 kolo I sam si proba sa malim kolima pa si nabavija veca neznam zasto?

jebiga ti moras pljeskat ja nemoram :ROFLMAO:
 
  • Like
Reactions: Švabo
meni baca na jawe enduro i one čeze..od prije pola stoljeća..
uglavnom pilana..ka i s onim stromovima il' kak' se već zovu..
 
Da volija bi da ide više ulja ahhahahahahaha,u DRZa ide 1.7/1.8 litara...šta sve nećeš pročitat ode...pa žaljenje na težinu,pa žaljenje na 19" kolo...pa "kineska" mašina...ima KTM paletu modela za sve vas sa prigovorima...samo triba nadoštukat cijenu + 20 000 kn u odnosu na Fanticsone...



evo ti KTM paleta za motor koji je od kafica do kafica
 
Da volija bi da ide više ulja ahhahahahahaha,u DRZa ide 1.7/1.8 litara...šta sve nećeš pročitat ode...pa žaljenje na težinu,pa žaljenje na 19" kolo...pa "kineska" mašina...ima KTM paletu modela za sve vas sa prigovorima...samo triba nadoštukat cijenu + 20 000 kn u odnosu na Fanticsone...
meni svejedno jer nisam kupac, ali ne kužim to svršavanje na hipstersku igračku od 40ks/500 ccm, s kineskim motorom, a vjerojatno i većinom ostalih komponenta...57 tkn nije malo
 
  • Like
Reactions: Švabo
meni svejedno jer nisam kupac, ali ne kužim to svršavanje na hipstersku igračku od 40ks/500 ccm, s kineskim motorom, a vjerojatno i većinom ostalih komponenta...57 tkn nije malo

A DRZ stariji od isusa za 25tis Kn ti je Ok?
 
A di je tom "Gospodinu" paket trger? :oops:

Pa nema se di sendvic i boca vode zavezat o_O

:mrgreen: