problem aprilia sr50 ditech

krunobj

New member
pozdrav trebam pomoc , stavio sam malossiev komp radi super ali mi se ne gasi lampica od injektora. sali smeta ???? hvala unaprijed
 
ne smeta...ponekad kad se montiraju malossi ecu jedinice...moze se ocekivati prestanak rada obrtometra i paljenje zute "check" lampice....ne smeta nista....cak i uputstvima pise za te anomalije.... :wink:
 
jedno brzo potezno pitanje, jesi stavljao ecu na komplet serijala techa. ako jesi daj mi samo napisi dal si dobio bilo kaj ubrzanje bolje, krajnju, među ubrzanje.. potrosnju..  :misli:
 
hvala frende. eto odgovora stavio sam na serijulu komp. i je ide bolje ali nis ono pretjerano osjeti se  kazem, i na pocetku i srednja i krajnja ali sam morao staviti red sponge jer treba mu vise zraka kad stavis komp, ne da solim pamet ali tak je malo sam se raspitivo ima sam obican serijal filter i gasio se u visokim obrtajima, kad sam stavio sponge ma super ide ok, potrosnje je veca to je ali isto nije osjetno. eto ga pozdravv
 
jos jedno pitanje imama dali smijem na serijalu staviti denso u31 etr svjecu. malossi preporucuje za 70 ccm. * hvalaaaa

popuni profil :wink: