Problem GSX1400 - imobilizator HITNO

kiki.o

Well-known member
Ekipa,

Usred vukojebine smo, GSX 1400 K5 ne prepoznaje kod ključa(C42 greška).

Da li postoji neki način da kratko spojimo jack od antene ključa(ovo na slici). Ako da, svaki savjet je dobrodošao.

Ajd bez offa dok ne sredimo to , poslije mozemo u revijalnom tonu:mrgreen:

Hvala, Kiki
 
A evo i slika
20230702_192540.jpg
 
Ja bi ga probo cimati sa minusom na bateriji tako je dva razlicita auta uspjelo mozda i tu uspijete.Daj kontakt i spoji odspoji minus na aku...
 
Ja mislim da se ne može premostiti.
Ostaje samo, sve kablove od brave do ecu prekontrolisati i pregledat da li utičnice imaju kontakt i pinovi u njima nisu oksidirali.
 
Probaj ištekat i uštekat CDI, po netu kažu da zna brumavat vlaga u njegovom konektoru.

Edit: ta godina je imala opoziv za antenu imobilizatora.
😬
 
Last edited:
Probaj ištekat i uštekat CDI, po netu kažu da zna brumavat vlaga u njegovom konektoru.
točno to je i mene na x11 jebalo, identičan problem..preštekali i našpricali kontakt od kompa i gas dalje
 
Tnx momci . Pogledamo i ispušemo CDI sutra, sad je zavrsio kod suzuki servisa pa ce pregledat ujutro.

Sve konektore sno pregledali i ispuhali na prednjem dijelu motora( a pogotovo ove vezane za antenu) i nije pomoglo.

Iako postoji opoziv, s obzirom da je danas bio potop, sigurno je neki konektor negdje a koji jos nismo ispuhali. Probamo s tim prvo ujutro.👍

Probali i aku odspojit a i kill switch provjerili, bez uspjeha