Problem sa popravkom motora

sanj

New member
Prošle godine krajem 6mj. prijavio sam kvar na motoru. Motor je inače pod garancijom točnije kupljen 01.03.2007.Dovezem ga u ovlašteni servis da bih nakon 35 dana motor bio (složen). Izmjenjeno je nekoliko djelova, ali ništa se nije promjenilo sve po starom. Dogovorim se ponovo u servisu i odvezem ga 03.11.2007 danas je 18.02.2008 prošlo je 108 dana i ništa.Danas sam baš zvao  ne mogu pronači kvar i vele mi da ga testiraju kako bih pronašli o čemu se radi.Več neznam šta raditi(molim neki savjet).
 
Ne bih  pisao koji servis htio bih još neko vrijeme biti fer prema njima iako oni nisu prema meni.
 
sanj said:
Ne bih  pisao koji servis htio bih još neko vrijeme biti fer prema njima iako oni nisu prema meni.
ma koji kurac onda cijučeš ovdje? štiti svoj servis i cvili im pred vratima....

Stvarno ne kužim zašto se otvaraju ovakve teme??

TRLA BABA LAN DA JOJ PROĐE DAN !!!!!
 
pa cuj , postoje valjda neki rokovi u kojima se motor mora srediti , ja se doduse o tome nisam nikada raspitivao

ja bi ih prvo pitao koje rjesenje oni nude u ovom slucaju

a kao krajnje rjesenje bi ti trebalo biti iznuđivanjue novog posto je defatko i tvoj novi

i jos jedna stvar , sto vise opises problem veca ti je mogucnost da ti se i ponudi neko rjesenje
ovdje ima clanova koji usko surađuju sa eurorentom
 
sanj said:
Prošle godine krajem 6mj. prijavio sam kvar na motoru. Motor je inače pod garancijom točnije kupljen 01.03.2007.Dovezem ga u ovlašteni servis da bih nakon 35 dana motor bio (složen). Izmjenjeno je nekoliko djelova, ali ništa se nije promjenilo sve po starom. Dogovorim se ponovo u servisu i odvezem ga 03.11.2007 danas je 18.02.2008 prošlo je 108 dana i ništa.Danas sam baš zvao  ne mogu pronači kvar i vele mi da ga testiraju kako bih pronašli o čemu se radi.Več neznam šta raditi(molim neki savjet).

o kakvom je kvaru rijec???
 
Kvar se mora otklonit u roku 45 dana a to što te oni vuku za nos več 3 mjeseca  to je več posao za pravnike,advokate kako god hočeš!!!
 
sanj said:
Suzuki gsxr 1000 k6
samo u trečoj i bez obzira kako puštaš gas..polako...naglo... ideš sporo pa pustiš gas..ideš brzo pa pustiš gas...kad ubrzavaš trečom-čuje li se kakvo zviždanje ili neki poseban zvuk samo u toj brzini?  kad i kako se to dešava? kad se dešava trza li motor ili pravi nekakve vibracije?
 
Motor i dalje ide kao što je i išo prije,a čuje se samo u trečoj kad pustim gas bez obzira polako ili naglo čuje se na manjoj brzini kad je manje bučan
 
Provjeri zakon o potrosacima, nisam 100% ali mislim da ti nakon toliko vremena moraju dati novi motor.